Křeslo, které zdravě hřeje Křeslo, které zdravě hřeje

Křeslo, které zdravě hřeje

13. 03.2023

Pohodlně se usadit do křesla a jen tak odpočívat. Krásná představa. Co kdybychom ji ale doplnili ještě o slastnou péči o vlastní zdraví? To je vskutku možné díky infračervenému světlu. Výhody infračervené kabiny a pohodlného křesla spojuje novinka rakouské firmy Physiotherm s názvem Ergo Relax Lounge.

Toto pěkné polstrované křeslo nabízí relaxaci doplněnou o příjemné teplo. Díky infračerveným zářičům od firmy Physiotherm, které pracují při optimálním nastavení teploty, je tato zdravá tepelná pohoda také bezpečná. Poloha křesla vleže a vsedě je plynule nastavitelná, přičemž se dá zvlášť nastavit část pro záda a chodidla. Integrovaná bezpečnostní technologie SENSOcare® umožňuje individuální aplikaci. Křeslo má oku lahodící dezén ořechového dřeva a je potaženo odolnou snadno udržovatelnou kůží. Knihomoly pak jistě potěší čtecí lampička, jež je stmívatelná ve čtyřech stupních.

Poradenské centrum showroom PRAHA

New Living Center – Šafránkova 1238/1 Praha-Stodůlky 155 00

https://www.infrasauny.cz

Podobné články


 • V Hotelu Seegarten vsadili na Kaldewei V Hotelu Seegarten vsadili na Kaldewei
  Bydlení Design Česko Luxus Praha

  V Hotelu Seegarten vsadili na Kaldewei

  Chcete-li v malebné krajině Sauerlandu prožít nevšední dovolenou, navštivte Hotel Seegarten v Sundern. Tato prosklená chlouba televizního šéfkuchaře Olafa Baumeistera je příkladem vysoké úrovně kultury bydlení a stolování. Poznáte to i na designu koupelen, které obohacuje kvalita společnosti Kaldewei.

  31. 03.2023

 • Péče o sladké dědictví Péče o sladké dědictví
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Péče o sladké dědictví

  Vídeň – dáma plná půvabů habsburské monarchie vítá obdivovatele svých krás. Mezi ně patří i slastné sladké dědictví tvůrce jedinečného dortu, pana Franze Sachera. Jeho syn vystavěl vyhledávané lahůdce skvostný stánek – Hotel Sacher. Byl by jistě hrdý i na současnost, neboť o království rodiny Sacherů pečuje velmi vážená a podnikavá dáma, paní Elisabeth Gürtler. Citlivě střeží odkaz rodiny a jméno Sacher, z nějž se stala uznávaná značka prestižních hotelů. Vedle Vídně jej nalezneme také v Salzburgu, a dokonce i jako lákavý Sacher Alpine Resort v Seefeldu.

  16. 03.2023

Developed by MadFox design