Kaldewei proměňuje koupelny v soukromé lázně Kaldewei proměňuje koupelny v soukromé lázně

Kaldewei proměňuje koupelny v soukromé lázně

02. 10.2022

Vychutnat si intenzivní masáž, jemné hlazení pokožky nebo vznášení ve vodě bez tíže ve vlastní koupelně už nemusí být nesplnitelné přání. Užít si dokonalou relaxaci nyní nabízejí čtyři nové vířivé systémy Kaldewei, a to i z hlediska hygieny a udržitelnosti. Mají vlastní systém automatického čištění integrovaný v koupací vaně z recyklovatelné smaltované oceli.

Ničím nerušená relaxace

Díky různým vodním a vzduchovým systémům přinášejí vířivé vany Kaldewei jak energickou masáž svalů po sportu, tak i jemné hlazení těla proudem perlivých, předehřátých vzduchových bublinek. Pro ještě větší relaxaci je voda prodchnuta spektrálním světlem a v režimu Silent je práce systémů ztišena na nejnižší úroveň. To vše ve speciální vaně velikosti běžné koupací vany.

Kombinovaná masáž BODY & SOUL

Wellness systém Kaldewei BODY & SOUL v sobě spojuje dva elementy – vodu a vzduch. Silné proudy vody uvolňují svaly, šlachy a klouby a předehřáté, perlivé vzduchové bublinky stimulují pokožku. Vířivý program, intenzitu i boční trysky lze individuálně nastavovat.

Vzduchová masáž SOUL

Předehřátý perlivý proud vzduchu wellness systému SOUL nejenže uvolňuje a dodává vnitřní klid, ale dokonce navozuje pocit beztíže.

Vodní masáž FULL BODY

Silné proudy vody obohacené vzduchem wellness systému FULL BODY odstraňují napětí ve svalech, uvolňují vazivovou tkáň a stimulují prokrvení těla. Základní systém BODY pak masíruje svaly bočními vodními masážními tryskami s volitelnou intenzitou.

https://www.kaldewei.cz/

Fotogalerie


Podobné články


Developed by MadFox design