HOTELIS – SPA & WELLNESS HOTELS HOTELIS – SPA & WELLNESS HOTELS

HOTELIS – SPA & WELLNESS HOTELS

11. 08.2022

Hotelová společnost Hotelis – Spa and Wellness Hotels, v jejímž čele stojí od května letošního roku ředitelka paní Gabriela Havlínová, je mladou, dynamicky se rozvíjející sítí čtyřhvězdičkových hotelů v západočeských lázeňských městech. Trojlístek tvoří Grandhotel Nabokov v Mariánských lázních a Villa Smetana a Parkhotel Humboldt v Karlových Varech.

GRANDHOTEL NABOKOV

Nejnovější akvizicí a zároveň vlajkovou lodí společnosti Hotelis je designový Grandhotel Nabokov s vlastním léčebným pramenem. Srdcem hotelového komplexu tvořeného propojenými historickými budovami a novým wellness centrem s bazénem je lázeňská klinika. Její široká nabídka procedur zahrnuje klasické masáže, koupele, zábaly, množství terapií, ale i celou řadu kosmetických procedur a celotělových rituálů. V klinice najdeme také jeden z nejmodernějších přístrojů na léčbu pohybového aparátu Super Inductive System. Přináší úlevu od bolesti svalů, jejich relaxaci i stimulaci a kloubní mobilizaci. Pro relax a odpočinek je v hotelu k dispozici saunový svět, bazénové centrum s plaveckým bazénem o rozměrech 7 × 12 m, solná jeskyně, fitness centrum, solárium a kosmetický salon s luxusní kosmetikou Babor.

Hotel Nabokov

Hotel má 127 luxusně zařízených prostorných pokojů, včetně maximálně komfortních apartmánů SUITE DE LUXE (120 m2), SUITE EXCLUSIVE (132 m2) a PRESIDENT SUITE GOETHE (120 m2) s privátním wellness. Hotelová restaurace uchvátí vybranými lahůdkami české a mezinárodní kuchyně, lobby bar a kavárna zas pestrým výběrem vín a kávových specialit. Grandhotel Nabokov disponuje také vybavenou konferenční místností.

https://www.hotelnabokov.cz

Hotel Nabokov

V klinice Granhotelu Nabokov léčíme:

1. Nemoci urologického ústrojí – léčba se zaměřuje na doléčení akutních i chronických obtíží, a to jak horních, tak dolních cest močových. Léčíme chronické záněty močových cest, ledvinové a močové kameny, záněty prostaty i pooperační stavy.

2. Nemoci trávicího ústrojí – stavy po komplikovaných operacích žlučníku a žlučového traktu pro stenosu a lithiasu žlučových cest. Chronická onemocnění žlučníku a žlučového traktu, onemocnění žaludku a střev, stavy po těžkých střevních infekcích, parazitózách a mykotických onemocněních.

3. Nemoci dýchacích cest – alergické rýmy, bronchitidy, astma, plicní fibrózy, poškození dýchacích cest, horní i dolní cesty dýchací po operaci a nemoci po zakončené onkologické léčbě, postcovidový syndrom.

4. Nemoci pohybového ústrojí – bolestivé syndromy šlach, šlachových pochev, burz, úponů svalů, kosterních svalů a kloubů, osteoporóza, revmatoidní artritis I. až IV., coxatroza, gonartroza, artrózy v ostatních lokalizacích, artropatie, chronický vertebrogenní algický syndrom.

5. Nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí – diabetes mellitus I–II typu

6. Nemoci oběhového ústrojí – hypertenze I. II. až III. stupně, funkční poruchy periferních cév a stavy po trombózách, onemocnění tepen končetin na podkladě aterosklerotickém nebo zánětlivém, symptomatická ischemická choroba srdeční.

7. Onkologická a gynekologická onemocnění – klimakterický syndrom, stavy po gynekologických operacích, léčba neplodnosti

Hotel Nabokov

VILLA SMETANA

Lázeňský hotel Villa Smetana stojí v jedné z nejkrásnějších vilových čtvrtí Karlových Varů s názvem Westend. Vyhlášenou přátelskou atmosféru hotelu dotváří i možnost ubytovat se na pokoji se svým domácím mazlíčkem. Vybírat lze z dvoulůžkových pokojů a apartmánů, rodiny pak potěší propojené pokoje. Hotel má vlastní parkoviště a úschovnu kol.

Villa Smetana

Lázeňská péče vedená zkušenými specialisty se zaměřuje na léčbu onemocnění trávicího ústrojí, střevního traktu, metabolických chorob a nemocí pohybového aparátu. Pro wellness aktivity je klientům zdarma k dispozici bazén, vířivka a několik druhů saun. Příjemná bude i návštěva hotelového kosmetického salonu.

Villa Smetana

Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v nově zrekonstruované restauraci s pestrou nabídkou bufetových stolů s ohledem na individuální zdravotní omezení.

Villa Smetana

https://villasmetana.cz

PARKHOTEL HUMBOLDT

Čtyřhvězdičkový hotel nese jméno po svém původním majiteli, německém přírodovědci Alexandru Humboldtovi, a nachází se v těsné blízkosti karlovarských kolonád. Pro pohodlí hostů jsou k dispozici elegantně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Ubytování s domácím mazlíčkem není překážkou. Celodenní stravování poskytuje klimatizovaná restaurace Alexander s vyhlídkovou terasou.

Hotel Humboldt

Lázeňskou péči zajišťuje v hotelu tým zkušených odborníků. Po vstupní lékařské prohlídce už čekají klienty různorodé procedury, které pomohou s léčbou poruch výměny látkové, trávicího a pohybového ústrojí, ale i v rámci regenerace a posílení imunity. V hotelu se nachází také wellness s bazénem, jacuzzi a saunami. Hotelové parkoviště je samozřejmostí.

Hotel Humboldt

https://www.humboldt.cz

Podobné články


 • TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY
  Hotel Restaurace Lidé

  TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY

  Slavnosti Törggelen se již tradičně prolínají obdobím sklizně, a tedy i časem spojeným s poznáváním a hodnocením letošní úrody. Je to významná událost pro místní farmáře a vinaře a také úžasná, každoročně se opakující příležitost pro návštěvníky Jižního Tyrolska. Ti mohou zažít místní tradice, poznat nové víno a kulinářské speciality. Období Törggelen trvá od října do listopadu a jejich zahájení se blíží!

  21. 09.2022

 • Poklady ájurvédy Poklady ájurvédy
  Luxus Sport Hotel Svět

  Poklady ájurvédy

  Na poli ájurvédy, tisícileté indické léčebné metody, je hotel Ayurveda Resort Mandira pojem. Nabízí jedinečnou léčebnou péči pro tělo i duši, která vyváženým způsobem kombinuje tradiční moudrost Indie se západní medicínou.

  07. 09.2022

 • Golf na Květinové riviéře v Itálii Golf na Květinové riviéře v Itálii
  Styl Luxus Hotel Svět

  Golf na Květinové riviéře v Itálii

  Sanremo je pravděpodobně nejznámějším městem na Květinové riviéře s mimořádně mírným podnebím a kouzelnou italskou atmosférou. Zde se nachází exkluzivní hotel Royal SanRemo. Byla zde císařovna Sissi, švédský král Carl Gustav a další členové královských rodin, 35 nositelů Nobelovy ceny, podnikatelé, celebrity showbyznysu od Elly Fitzgerald po Celine Dion, Eltona Johna a světové hvězdy jako Roger Moore a Charlize Theron. Seznam všech slavných, kteří se ubytovali ve slavném Royal hotelu v Sanremu na italské riviéře, je nekonečný. Pokud si chcete letos dopřát v Ligurii několik výjimečných dní, rozhodně byste měli zvolit tento proslulý pětihvězdičkový hotel.

  22. 08.2022

Developed by MadFox design