Hospůdka U Štěpána Hospůdka U Štěpána

Hospůdka U Štěpána

23. 05.2022

V překrásném podhůří Šumavy se jen kousek za Sušicí rozkládá labužnický ráj. V hospůdce U Štěpána na vás čeká nejen útulná atmosféra domácího prostředí horského statku, ale především nezaměnitelná chuť poctivě připravených lahůdek z domácích surovin.

Steak

Hospůdka U Štěpána není na gurmánské mapě žádným nováčkem, objevila se kdysi i v pořadu Ano, šéfe. Její majitel Štěpán Ruda však neusnul na vavřínech a neustále se stará o to, aby pro hosty připravil něco nového a nevšedního. Před nedávnem rozšířil zahrádku s pěkným výhledem do okolí. Ať už se stavíte jen na oběd, nebo si užijete některý z degustačních večerů, budete moci ocenit prvotřídní kuchyni a milý přístup personálu v ještě větším pohodlí. Ze zahrádky dohlédnete i na Štěpánovu ekologickou biofarmu s vlastním stádem. Mladý restauratér je hrdý, že může zaručit stoprocentní kvalitu připravovaného masa s maximálním přehledem. Osvěžující blízkost přírody dala vzniknout také Štěpánově zeleninovo-bylinkové zahrádce a ovocnému sadu. V něm si můžete na lehátku lebedit ve stínu stromů a popíjet drinky připravené v hospůdce. Bohaté zázemí pro přípravu všelijakých laskomin inspirovalo majitele i k výrobě vlastních originálních výrobků v nejvyšší biokvalitě. U Štěpána se tak nejen kvalitně občerstvíte, ale můžete si s sebou v upomínku odvézt např. domácí marmelády, nakládaná masa a další pochutiny podle sezonní nabídky.

Majitel Restaurace Štěpán Ruda

www.ustepana.eu

Fotogalerie


Podobné články


 • KVILDY.CAFÉ KVILDY.CAFÉ
  Česko Sport Restaurace Šumava

  KVILDY.CAFÉ

  Dovolená na horách je zdravým osvěžením všedních dnů. Na Šumavě ale můžete pookřát i jinak. Ve známé horské obci Kvilda vám energii dodá nejen vynikající káva, ale také další nabídka skvělého jídla a nápojů moderně zařízeného bistra s názvem Kvildy.Café.

  28. 08.2023

 • Každé restauraci dát kus své energie Každé restauraci dát kus své energie
  Česko Restaurace Praha Lidé

  Každé restauraci dát kus své energie

  Vlastnit v Praze vyhlášenou restauraci je v konkurenci gastroscény v městě nad Vltavou velký kumšt. Když máte ale takové restaurace rovnou tři, pak už se nabízí otázka, jak je to možné. My to víme. Za tímto úspěchem stojí neobyčejně nápaditý a pracovitý muž, pan Yuri Kolesnik, který nám přiblížil vznik všech svých netradičních podniků.

  21. 08.2023

Developed by MadFox design