Hagibor
Bydlete v harmonii s lesem Hagibor
Bydlete v harmonii s lesem

Hagibor
Bydlete v harmonii s lesem

07. 09.2021

Místo bývalého sportovního klubu Hagibor se začíná proměňovat v novou rezidenční a multifunkční čtvrť. Ta bude vynikat skvělou lokalitou, nadprůměrným množstvím zeleně, perfektně promyšlenými dispozicemi bytů a provedením ve vysoké standardu.

Lokalita Hagibor na kraji lukrativní pražské čtvrti Vinohrady je zcela unikátní svým napojením na pulzující centrum města, zároveň vyniká klidem a množstvím zeleně. Nyní zde pod taktovkou předních architektonických studií Bogle Architects a Ian Bryan Architects vyrůstá nový projekt Hagibor. Pět rezidenčních domů doplní stejný počet administrativních budov. Každý byt s dispozicí 1kk až 5kk (od 27 m² po 175 m²) bude mít balkon nebo terasu o ploše až 110 m² a poskytne svým obyvatelům nejen jedinečný výhled, ale i dokonalé soukromí. Vše propojí centrální pěší bulvár s obchody a restauracemi, který povede od východu z metra Želivského a zakončí jej náměstí s multifunkčním kulturním centrem, projekt obklopí dvouhektarový park. Developer projektu, skupina Crestyl, přizvala ke spolupráci světoznámého krajinářského architekta Michela Desvigne. Ten citlivě celý projekt zakomponuje do okolní přírody a naváže na Vinohradskou třídu. První etapa bude k nastěhování v roce 2022.

https://www.hagibor.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Mayfair Park Residences London Mayfair Park Residences London
  Bydlení Luxus Hotel Svět

  Mayfair Park Residences London

  Patříte-li mezi ty, kteří uznávají v životě krásu jedinečnosti, pak si nenechte ujít pozvání do krásného souboru rezidencí, jež obohacují kolekci exkluzivních hotelů a rezidenčních sídel společnosti Dorchester. Název Mayfair Park Residences jasně odkazuje na výjimečnost nově přibyvších nemovitostí. Ta plyne mimo jiné také z adresy umístěné v jedné z nejznámějších části Londýna – Mayfair. Čtvrť plná muzeí a galerií se řadí mezi ty nejexkluzivnější.

  24. 08.2021

 • Ondřej Spodniak 
Předseda představenstva společnosti  Premiot Group, a.s. Ondřej Spodniak 
Předseda představenstva společnosti  Premiot Group, a.s.
  Bydlení Česko Lidé

  Ondřej Spodniak Předseda představenstva společnosti Premiot Group, a.s.

  Investiční společnost Premiot Group založil spolu se svou ženou v roce 1999. I když se společnost za léta rozrostla, stále si zachovává atmosféru rodinného podniku. Možná i díky tomu, že se Ondřej Spodniak dokáže obklopit inovativními a inspirujícími kolegy, kteří dýchají za firmu. Z nich má v práci největší radost, v soukromí jej pak těší hlavně rodina a jeho hudební koníčky – hra na kytaru a bicí. Ostatně jeho nejoblíbenějším hudebním žánrem je rock. Oproti nejisté slávě hudebních hvězd však spatřuje úspěch v myšlenkách a dílech, která tu zůstanou dlouho po nás. Nejdále pracovně vycestoval do Hongkongu.

  08. 08.2021

 • Neugraf: Ten pravý domov v srdci Smíchova Neugraf: Ten pravý domov v srdci Smíchova
  Bydlení Design Česko Praha

  Neugraf: Ten pravý domov v srdci Smíchova

  Díky svému geniu loci patří dnes Smíchov k nejvyhledávanějším pražským čtvrtím. Je centrem levého břehu Vltavy, je zde dostatek zeleně i perfektní zázemí pro každodenní život. Právě tady se dokončuje nový bytový projekt Neugraf inspirovaný rezidenčními projekty v Paříži či Londýně. Svým obyvatelům nabídne nadstandardně prostorné byty, terasy, soukromé wellness i hub pro práci či útulnou společnou střechu pokrytou zelení.

  26. 07.2021

Developed by MadFox design