Goldbergh Goldbergh

Goldbergh

28. 12.2020

Lyžařský ráj David Sport představuje zimní kolekci luxusní značky GOLDBERGH, kterou si díky jedinečnému stylu, špičkové kvalitě a dokonalému zpracování oblíbila i řada módních osobností. 

Značka GOLDBERGH pochází z Nizozemska a letos slaví 10. výročí. Její modely se vyznačují jednoduchým, moderním stylem a v kolekci je nejen lyžařská móda, ale i oblečení na fitness a do města, například skvělé zimní kabáty, které až do jara nebudete chtít sundat. 

Kromě oblíbené černé, bílé a červené barvy jsou letošním trendem zvířecí potisky, které se budou objevovat i v lyžařské kolekci, a metalická zlatá, jejíž odlesky se dokonale odráží nejen od bílého sněhu, ale prosvítí i šedivé zimní dny ve městě. Na sjezdovce i na apres-ski se skvěle vyjímají i výrazné neonové barvy, které v kolekci Goldbergh nemohou chybět.

Na oslavu 10. výročí letos značka představuje i limitovanou pánskou kolekci a speciální kolekci Moon Boots, které dokonale doladí každý outfit.

 

Oblečení i doplňky značky GOLDBERGH seženete v prodejnách David Sport i online na

https://www.davidsport.cz/

Fotogalerie


Podobné články


 • Oblíbený fotbalový kemp akademie FC Internazionale Milano pro děti i v létě 2021 Oblíbený fotbalový kemp akademie FC Internazionale Milano pro děti i v létě 2021
  Sport Svět Lidé

  Oblíbený fotbalový kemp akademie FC Internazionale Milano pro děti i v létě 2021

  Před dvěma lety se začínalo na zelené louce se šířením filosofie mládežnické akademie Interu Milán v České republice, od té doby se hodně změnilo. Hlavní myšlenkou Inter Academy je šíření úspěšné metodologie Inter při práci s mládeží po celém světě. Díky podnikateli Marku Frndovi, který je partnerem FC Internazionale Milano v projektu Inter Academy pro Českou republiku, je tyto myšlenky možné šířit i u nás.

  04. 01.2021

 • Krug ambasáda v restauraci The Eatery Krug ambasáda v restauraci The Eatery
  Styl Restaurace

  Krug ambasáda v restauraci The Eatery

  Krug vždy dostával své pověsti prvního a stále jedinečného šampaňského domu, vytvářejícího každý rok od svého založení pouze prestižní šampaňská vína. Tento šampaňský dům byl založen v Remeši roku 1843 Josephem Krugem, nekonformním vizionářem s nekompromisní filozofií. Pochopil, že skutečnou podstatou šampaňského je potěšení, a jeho snem bylo nabídnout rok co rok to nejlepší šampaňské, bez ohledu na meziroční výkyvy počasí. Již šestá generace rodiny Krug pečuje o tento sen a obohacuje zakladatelovu vizi a savoir-faire.

  30. 12.2020

Developed by MadFox design