GEMINI WINGS přišly s nápadem, jak zajistit, aby „letadla neseděla doma“ GEMINI WINGS přišly s nápadem, jak zajistit, aby „letadla neseděla doma“

GEMINI WINGS přišly s nápadem, jak zajistit, aby „letadla neseděla doma“

13. 10.2021

Společnost charter advisory jsou profesionálové v poskytování privátních a skupinových letů a patří mezi ty největší brokery na českém i slovenském trhu. Nedávno představili novou možnost efektivního využití privátních jetů, tedy zpravidla menších letounů, které pasažéry dopraví i tam, kam klasické aerolinky nelétají nebo vůbec nemají přístup.

Vlastnit soukromé letadlo, to dnes neznamená jen určitý luxus a pohodlí, ale především dokonalý způsob, jak efektivně využít svůj čas a ušetřit hodiny a hodiny. Čas je přitom to nejcennější, co máme, a dobře si to uvědomují ti, kteří jsou dennodenně vytížení množstvím pracovních schůzek a obchodních cest za partnery a klienty.

 Nejsou jen pro „bohaté“

Soukromá letadla už dávno nejsou jen výsadou „bohatých“. Jak v Česku, tak na Slovensku mají své místo a jsou hojně využívaná jak pro korporátní, tak pro soukromé cesty. Je však pravda, že pokud jste majitelem soukromého letadla, které tráví více času v hangáru než ve vzduchu, je velmi náročné takovou finanční investici zpeněžit. Respektive bylo to náročné, dokud charter advisory nespustila novou platformu GEMINI WINGS.

 Nevyužitou kapacitu vašeho letadla „prodají“

Tento inovativní letecký start-up se sídlem v Praze našel na nevyužitou kapacitu řešení. Vytvořil mezinárodní flotilu skládající se z letadel a helikoptér malých evropských operátorů a majitelů soukromých letounů. Pro tuto flotilu působí na mezinárodním trhu jako exkluzivní obchodní zástupce a pomocí týmu expertů zvyšuje využití letadel prodejem jejich volné kapacity mezinárodním brokerům.

 „Svět se během posledního roku hodně proměnil – krom jiného jsme všichni mohli pocítit, jak velmi důležitá a cenná je pro lidi spolupráce. V GEMINI WINGS chceme spíš než konkurenční boj prosazovat právě spolupráci. Abychom mohli z našich úspěchů profitovat všichni,“ říká Martin Feč, spoluzakladatel charter advisory a CEO GEMINI WINGS.

 Zisky pro majitele letadel

V praxi to tedy znamená, že tým GEMINI WINGS zabezpečí prodej letadla na charterovém trhu vždy, když ho majitel nevyužívá, čímž se podpoří efektivní provoz letadla a minimalizují se prázdné přelety. „Naše služby jsou vhodné pro majitele a provozovatele, kteří očekávají optimální využití svého letadla. Tím, že zabezpečíme jejich prodej na charterovém trhu, podpoříme efektivní provoz a minimalizujeme prázdné přelety, zajistíme majiteli či provozovateli letadla zisky,“ uvádí Feč. Pro majitele soukromých letadel je to atraktivní nabídka. Jejich letadla jsou díky tomu v provozu, generují příjem a majitelům se tak snižují vysoké provozní náklady, zatímco posádka získává další letové zkušenosti. Gemini Wings zajišťuje prostřednictvím své sítě majitelů a zájemců charterové lety za konkurenceschopné ceny, přičemž kvalita poskytovaných služeb a bezpečí pasažérů jsou pro ni na prvním místě.

 O společnosti Gemini Wings

Gemini Wings je inovativní obchodní letecká platforma se sídlem v Praze. Provozuje mezinárodní flotilu letadel patřících malým evropským provozovatelům a jednotlivcům, kteří prostřednictvím GEMINI WINGS jakožto obchodního zástupce pronajímají volnou kapacitu svých letounů. GEMINI WINGS nabízí svým klientům také poradenské služby a profesionální expertizy. Majitelé letadel tak ze svého členství v letecké „alianci“ profitují i dalšími způsoby.

https://www.geminiwings.com

Podobné články


 • Kuba pod Eifelovkou Kuba pod Eifelovkou
  Styl Design Hotel Svět

  Kuba pod Eifelovkou

  Vskutku jedinečný zážitek na vás čeká, pokud do konce roku 2021 navštívíte metropoli Francie. Pařížský hotel Monte Christo se proměnil jen na čtyři měsíce v Casa particular – pravý soukromý kubánský hotýlek s názvem Eminente. Kreativní koncept potěší nečekanou nápaditostí a hlavně chutí nového kubánského rumu.

  03. 12.2021

 • Do Portugalska za dovolenou i novým domovem Do Portugalska za dovolenou i novým domovem
  Sport Hotel Golf Svět

  Do Portugalska za dovolenou i novým domovem

  Portugalsko své návštěvníky láká krásnými plážemi, kouzelnou architekturou a skvělými gurmánskými zážitky. Ve čtyřech významných portugalských městech je ale ještě něco navíc – prostorné apartmány, rodinné domy a krásné vily Martinhal, které kombinují všechny prvky dokonalého ubytování pro dovolenou, ale i dlouhodobý pobyt s naprostým soukromím a prvotřídními resortními službami. Díky individuálnímu přístupu si pobyt užijete na sto procent, ať už cestujete sami, s dětmi nebo partou přátel.

  25. 10.2021

 • Zimní start na ledovcích 
Rozjezdy pro hvězdy Zimní start na ledovcích 
Rozjezdy pro hvězdy
  Hotel Svět Lidé

  Zimní start na ledovcích Rozjezdy pro hvězdy

  Po letošním neklidném létě se jistě mnozí z nás těší na lyže. Kdo nechce čekat na první sníh, může vyrazit na ledovce. Čerstvý prašan umožnil 8. října rozjezd vleků jak na ledovci v Kaprunu, tak na Stubai. Oba ledovce zahajují novou zimní sezónu pestrým programem. I krátký pobyt v Alpách je naprosto ideální k načerpání nové energie.

  22. 10.2021

Developed by MadFox design