Ezio Indiani General Manager of Principe di Savoia
Ezio Indiani General Manager of Principe di Savoia

Ezio Indiani General Manager of Principe di Savoia

15. 02.2022

Jaké výhody má váš hotel oproti dalším  možnostem ubytování v okolí?

Nabízíme širokou škálu pokojů a apartmánů. Každý pokoj je plný umění a skvostných materiálů. Nemají konkurenci v jiných luxusních hotelech v Miláně také díky výhledu na okolní město či jeho panorama. Nádherné je prezidentské apartmá, Imperiální suity a samozřejmě také rohové ­suity Principe. Pokoje Mosaic zlehka doplněné současným designem můžeme propojit s dalšími, a ubytovat tak početné rodiny. Výjimečný je i náš Spa Club 10, střešní fitness a kosmetické centrum hotelu s vyhřívaným bazénem nebo restaurace Acanto s kuchyní šéfkuchaře Buffolina.

Co bylo nejdůležitější v moderní historii hotelu pro jeho rozvoj?

V roce 2018 jsme například kompletně zrekonstruovali naše prostory pro pořádání akcí v současné elegantní prostředí s historickou tradicí. Ve spojení s nejmodernější technologií jsme se v tomto segmentu v Miláně vyšvihli na přední místo.

Čím by váš hotel mohl potěšit mladé páry hledající ubytování ve městě?

Doporučil bych jim speciální procedury v našich lázních Spa Club 10, masáž přímo v apartmá nebo aperitiv při západu slunce na střešní terase Clubu. Ještě více romantiky by mohly prožít při soukromé večeři v naší Tavolo Cristallo v restauraci Acanto a se speciálním koktejlem v baru Principe. Nabízíme rovněž privátní prohlídky města.

Co zajímavého připravujete v hotelu na zimní sezonu?

Vedle okouzlující dekorace celé budovy bude výjimečná i kuchyně s nabídkou všech známých vánočních a novoročních labužnických zážitků. Nebudou chybět ani lahůdky pro silvestrovskou noc, včetně lahve šampaňského. 

https://www.dorchestercollection.com/en/milan/hotel-principe-di-savoia/

 

 

Podobné články


 • U Pawlika to srší proudem zážitků U Pawlika to srší proudem zážitků
  Bydlení Česko Hotel Restaurace

  U Pawlika to srší proudem zážitků

  Vodní energie roztáčí mlýnská kola a turbíny, umí ale také rozproudit životadárnou energii lidských bytostí. Právě minerální prameny a dar relaxace plynoucí z pobytu ve vodě jsou významnou ingrediencí obnovy sil ve Františkových Lázních. Dokladem je jedinečný lázeňský komplex Spa Resort PAWLIK-AQUAFORUM****. Dokázal scelit všechny proudy moderní i letité péče o zdraví pod jednu střechu. A navíc je propojen s největším akvaparkem českých lázeňských měst!

  20. 01.2023

 • Nebe na pobřeží Atlantiku Nebe na pobřeží Atlantiku
  Hotel Svět

  Nebe na pobřeží Atlantiku

  Maroko se často umisťuje v žebříčku nejlepších destinací pro cestovatele. Vedle bohaté kultury, historie a přírodních krás je zde rozvinutý turistický průmysl; najdeme zde resorty světové úrovně i výjimečné hotely Riad. Z nově otevřených však vybíráme půvabný Casa.b Mogador, uhnízděný v klidném části rušné Essaouiry na pobřeží Atlantiku. Skrytý klenot mezi hlavním náměstím Moulay Hassan a Skala de la Kasbah byl přeměněn z maison butiku z 18. století – kdysi slavné cukrárny.

  16. 01.2023

Developed by MadFox design