ELEGANTNÍ ZVĚŘINOVÉ HODY ELEGANTNÍ ZVĚŘINOVÉ HODY

ELEGANTNÍ ZVĚŘINOVÉ HODY

24. 01.2023

Počátek února bude patřit zvěřinovým hodům. Kde? Vyhlášená restaurace La Veranda, která letos oslavila krásných 20 let na vysoké české gastronomické scéně, svědomitě plní gurmánský kalendář. Od 7.-13.2.2023 si kuchařský tým připravil zvěřinové hody v elegantním a nadčasovém podání.

Předkrm v podobě Jambon persillé z kančího kolene, hořčice a domácí kváskový chléb. Hlavní chod hned ve dvojí podobě. Záleží na každém, jakou variantu zvolí. První je úchvatná Srnčí svíčková na smetaně s croissantem s brusinkami. Druhá klasika v nevídaném podání je Dančí plec se šípkovou omáčkou a mandlovými kroketami. Kaštanový dezert je fantastickou sladkou tečkou po výtečném gastronomickém zvěřinovém zážitku.

Díky velkému zájmu a časovému omezení doporučujeme rezervaci předem. Zima, zvěřina a fine dining k sobě v La Veranda patří.

https://laveranda.cz

Podobné články


 • Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky
  Česko Restaurace Praha Lidé

  Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky

  Okouzlující uličky Starého Města skrývají nejednu útulnou hospůdku. V Maiselově ulici jejich nabídku obohacuje i jeden zcela unikátní podnik. Jmenuje se W Restaurant a kombinuje restauraci, bar a jednu nejširších kolekcí whisky na světě. O přiblížení zajímavého konceptu jsme požádali majitele restaurantu Marka Jablonského a také Justýnu Vaškovou, která má na starosti klientelu restaurace a pořádání firemních eventů.

  24. 03.2023

 • Péče o sladké dědictví Péče o sladké dědictví
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Péče o sladké dědictví

  Vídeň – dáma plná půvabů habsburské monarchie vítá obdivovatele svých krás. Mezi ně patří i slastné sladké dědictví tvůrce jedinečného dortu, pana Franze Sachera. Jeho syn vystavěl vyhledávané lahůdce skvostný stánek – Hotel Sacher. Byl by jistě hrdý i na současnost, neboť o království rodiny Sacherů pečuje velmi vážená a podnikavá dáma, paní Elisabeth Gürtler. Citlivě střeží odkaz rodiny a jméno Sacher, z nějž se stala uznávaná značka prestižních hotelů. Vedle Vídně jej nalezneme také v Salzburgu, a dokonce i jako lákavý Sacher Alpine Resort v Seefeldu.

  16. 03.2023

Developed by MadFox design