Do Portugalska za dovolenou i novým domovem Do Portugalska za dovolenou i novým domovem

Do Portugalska za dovolenou i novým domovem

25. 10.2021

Portugalsko své návštěvníky láká krásnými plážemi, kouzelnou architekturou a skvělými gurmánskými zážitky. Ve čtyřech významných portugalských městech je ale ještě něco navíc – prostorné apartmány, rodinné domy a krásné vily Martinhal, které kombinují všechny prvky dokonalého ubytování pro dovolenou, ale i dlouhodobý pobyt s naprostým soukromím a prvotřídními resortními službami. Díky individuálnímu přístupu si pobyt užijete na sto procent, ať už cestujete sami, s dětmi nebo partou přátel.

Luxus i osobní přístup

Portugalský řetězec rodinných hotelů Martinhal nabízí široký výběr apartmánů a vil na krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem. I přes to, že se ubytování pyšní všemi výhodami prémiových hotelů, zachovává si příjemný osobní přístup, díky kterému dokáže splnit všechny individuální požadavky každého hosta. Ať už potřebujete au-pair či služby dětského klubu, uklidit nebo doporučit ty nejlepší výlety v okolí, vstřícný personál vám vždy vyhoví. V resortech navíc najdete nonstop fungující recepci a concierge oddělení, která vám poskytne všestranný servis.

Bezpečná čistota

V rozlehlých areálech resortů najdete naprosté soukromí, společně s velkou škálou vyžití. Lázně, bazény, bary, kavárny, restaurace i dětské kluby a hřiště. Díky vysokým hygienickým standardům, sem s klidným srdcem můžete zavítat i v aktuální post-covidové době.

Dokonalé ubytování v hotelech Martinhal si můžete dopřát vše, ať už toužíte po slunečných plážích nebo ruchu hlavního města. Resorty totiž naleznete ve čtyřech významných městech Portugalska – Lisabon, Cascais a Quinta do Lago a Sagres v Algarve. Všechny nemovitosti mají navíc dobré spojení na letiště či heliporty i napojení na dálnici. V blízkosti se nachází kliniky, nemocnice i mezinárodní školy.

https://www.martinhal.com

Podobné články


 • HOTELIS – SPA & WELLNESS HOTELS HOTELIS – SPA & WELLNESS HOTELS
  Styl Česko Hotel

  HOTELIS – SPA & WELLNESS HOTELS

  Hotelová společnost Hotelis – Spa and Wellness Hotels, v jejímž čele stojí od května letošního roku ředitelka paní Gabriela Havlínová, je mladou, dynamicky se rozvíjející sítí čtyřhvězdičkových hotelů v západočeských lázeňských městech. Trojlístek tvoří Grandhotel Nabokov v Mariánských lázních a Villa Smetana a Parkhotel Humboldt v Karlových Varech.

  11. 08.2022

 • Golf uprostřed alpských štítů Golf uprostřed alpských štítů
  Hotel Golf Svět

  Golf uprostřed alpských štítů

  Jste připraveni na naprostý klid a dokonalý odpočinek? Přitom si chcete zahrát golf uprostřed Alp a relaxovat v krásném wellness o rozloze 4 700 m²? Pak vám nesmí uniknout hotel Astoria v tyrolském Seefeldu. Okamžitě vám bude jasné, proč se sem hosté tak rádi vrací.

  08. 08.2022

Developed by MadFox design