Do Portugalska za dovolenou i novým domovem Do Portugalska za dovolenou i novým domovem

Do Portugalska za dovolenou i novým domovem

25. 10.2021

Portugalsko své návštěvníky láká krásnými plážemi, kouzelnou architekturou a skvělými gurmánskými zážitky. Ve čtyřech významných portugalských městech je ale ještě něco navíc – prostorné apartmány, rodinné domy a krásné vily Martinhal, které kombinují všechny prvky dokonalého ubytování pro dovolenou, ale i dlouhodobý pobyt s naprostým soukromím a prvotřídními resortními službami. Díky individuálnímu přístupu si pobyt užijete na sto procent, ať už cestujete sami, s dětmi nebo partou přátel.

Luxus i osobní přístup

Portugalský řetězec rodinných hotelů Martinhal nabízí široký výběr apartmánů a vil na krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem. I přes to, že se ubytování pyšní všemi výhodami prémiových hotelů, zachovává si příjemný osobní přístup, díky kterému dokáže splnit všechny individuální požadavky každého hosta. Ať už potřebujete au-pair či služby dětského klubu, uklidit nebo doporučit ty nejlepší výlety v okolí, vstřícný personál vám vždy vyhoví. V resortech navíc najdete nonstop fungující recepci a concierge oddělení, která vám poskytne všestranný servis.

Bezpečná čistota

V rozlehlých areálech resortů najdete naprosté soukromí, společně s velkou škálou vyžití. Lázně, bazény, bary, kavárny, restaurace i dětské kluby a hřiště. Díky vysokým hygienickým standardům, sem s klidným srdcem můžete zavítat i v aktuální post-covidové době.

Dokonalé ubytování v hotelech Martinhal si můžete dopřát vše, ať už toužíte po slunečných plážích nebo ruchu hlavního města. Resorty totiž naleznete ve čtyřech významných městech Portugalska – Lisabon, Cascais a Quinta do Lago a Sagres v Algarve. Všechny nemovitosti mají navíc dobré spojení na letiště či heliporty i napojení na dálnici. V blízkosti se nachází kliniky, nemocnice i mezinárodní školy.

https://www.martinhal.com

Podobné články


 • S rodinou do Mariánek i v zimě S rodinou do Mariánek i v zimě
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  S rodinou do Mariánek i v zimě

  Mariánské Lázně vítají návštěvníky celý rok. Během zimy a o jarních prázdninách mohou být také skvělým cílem pro rodiny s dětmi. Volné dny společně prožijí v krásném prostředí lázní obklopených horskou přírodou s čistým vzduchem doplněným množstvím zábavy a aktivit podporujících zdraví. Nevšední rodinné zážitky lze v lázních prožít zcela bezpečně.

  17. 01.2022

 • Lyže nasaďte u dveří    Lyže nasaďte u dveří
  Hotel Svět Lidé

  Lyže nasaďte u dveří

  Odvěké lyžařské dilema: ráno by chtěl každý bydlet na kopci u lanovky a odpoledne zase v údolí, kde si může pohodlně nakoupit, zajít si do sauny, na pivo, pizzu nebo na panáka. Řešení se jmenuje Katschberg. Má obojí. Navíc nás už neláká vstávat k prvnímu rozjezdu lanovek a pak mydlit sjezdovky do smrtelného unavení. Chceme se bavit, sbírat zážitky a ochutnávat místní dobroty, které doma nemáme. To vše nabízí Katschberg, lyžařský region v nejjižnějším cípu Salcburska.

  08. 01.2022

 • Zdraví a pro-aging Zdraví a pro-aging
  Sport Hotel Svět

  Zdraví a pro-aging

  Téměř dva roky se potýkáme s covidem a je nám jasné: Zdraví se týká nás všech! Pochopili jsme, že délka a kvalita života s životním stylem úzce souvisí. Zodpovědnost za vlastní zdraví je trendem, pravidelné sportování je symbolem společenského postavení. Stále častěji se namísto známého spojení anti-age skloňuje pojem pro-age. V budoucnosti budeme potřebovat kulturu podporující přirozené, pomalé stárnutí: sociální ocenění hodnot spojených s věkem – klid, vyrovnanost, moudrost, všímavost.

  02. 01.2022

Developed by MadFox design