CORNELIANI podle Tarantina CORNELIANI podle Tarantina

CORNELIANI podle Tarantina

22. 07.2020

Nová kolekce pánské módní značky CORNELIANI jaro/léto 2020 zázračně propojila minu-lost se současností. Inspirovala se filmem Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu. Avšak stejně jako ve filmu slavného režiséra nejedná se ani i u CORNELIANI o pouhou kopii, ale o nový pohled na módu. Výsledkem je rafinovaný mužný styl plný spontá-nnosti a pohodlí okořeněný závazkem značky dbát o životní prostředí v rámci svého projektu Circle.

Důraz na využití kvalitních moderních látek a high-tech technologií je znát už u parky, vojenské eskimo bundy, ikony mládeže 70. let. S jejím velkým objemem přichází nečekaná lehkost. Všestranné černé kožené bundě, známé jako Bomber, zas dodávají avantgardní nádech reflexní detaily.

Zvlášť udivující jsou u italské značky CORNELIANI elegantní ultralehké obleky. Jejich tajemství tkví v hedvábném a bavlněném popelínu. Všimněte si hlavně pocty osmdesátek – obleku Vogue. Podobně i samostatné kalhoty mají něco do sebe, spojují klasický střih s pohodlím sportovních oděvů. Saka pak nezaujmou jen svým elegantním vzhledem s puncem hravého zacházení s pruhy, vnitřními kapsami, zipy a reflexními prvky, ale hlavně praktickými vlastnostmi látek, jako je voděodolnost, vysoká pevnost a nemačkavost.

Neformální sekce „Style & Freedom“ nabízí např. mikiny a bundy s kapucí ze strečového semiše, zdobené grafikou a rozmanitými barevnými prvky. Celkový pocit lehkosti a měkkosti nové kolekce nakonec podtrhuje pánská obuv v ležérním i formální stylu. Vše je vytvořené z jelení a telecí kůže, s pružnými svršky a ultra lehkými podrážkami.

CORNELIANI nezapomíná ani na životní prostředí. Představuje projekt CIRCLE, v kterém dbá na používání ekologických tkanin a technik, které podtrhují závazek značky podporovat trvale udržitelný svět.

Navštivte obchod CORNELIANI v Široké ulici 14 v Praze 1.

https://www.corneliani.com/it/it/

Podobné články


  • Bentley a Lamborghini Bentley a Lamborghini
    Styl Design Česko Luxus Praha

    Bentley a Lamborghini

    Světově proslulé automobilky naplňují vášní mužská srdce už desítky let. Uchovávají si svou eleganci a dravost a zároveň nezapomínají na moderní technologie. Prvotřídní vozy našly domov také u nás v unikátním zastoupení Bentley Praha a Lamborghini Praha na Praze 5. Toto jediné oficiální zastoupení pro obě světově proslulé značky v ČR je dlouholetým partnerem magazínu Travel Fever a našeho golfového turnaje Real- Treuhand & Travel Fever Golf Cup. Letos se 10. září konal již 6. ročník.

    12. 10.2020

Developed by MadFox design