CORNELIANI podle Tarantina CORNELIANI podle Tarantina

CORNELIANI podle Tarantina

22. 07.2020

Nová kolekce pánské módní značky CORNELIANI jaro/léto 2020 zázračně propojila minu-lost se současností. Inspirovala se filmem Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu. Avšak stejně jako ve filmu slavného režiséra nejedná se ani i u CORNELIANI o pouhou kopii, ale o nový pohled na módu. Výsledkem je rafinovaný mužný styl plný spontá-nnosti a pohodlí okořeněný závazkem značky dbát o životní prostředí v rámci svého projektu Circle.

Důraz na využití kvalitních moderních látek a high-tech technologií je znát už u parky, vojenské eskimo bundy, ikony mládeže 70. let. S jejím velkým objemem přichází nečekaná lehkost. Všestranné černé kožené bundě, známé jako Bomber, zas dodávají avantgardní nádech reflexní detaily.

Zvlášť udivující jsou u italské značky CORNELIANI elegantní ultralehké obleky. Jejich tajemství tkví v hedvábném a bavlněném popelínu. Všimněte si hlavně pocty osmdesátek – obleku Vogue. Podobně i samostatné kalhoty mají něco do sebe, spojují klasický střih s pohodlím sportovních oděvů. Saka pak nezaujmou jen svým elegantním vzhledem s puncem hravého zacházení s pruhy, vnitřními kapsami, zipy a reflexními prvky, ale hlavně praktickými vlastnostmi látek, jako je voděodolnost, vysoká pevnost a nemačkavost.

Neformální sekce „Style & Freedom“ nabízí např. mikiny a bundy s kapucí ze strečového semiše, zdobené grafikou a rozmanitými barevnými prvky. Celkový pocit lehkosti a měkkosti nové kolekce nakonec podtrhuje pánská obuv v ležérním i formální stylu. Vše je vytvořené z jelení a telecí kůže, s pružnými svršky a ultra lehkými podrážkami.

CORNELIANI nezapomíná ani na životní prostředí. Představuje projekt CIRCLE, v kterém dbá na používání ekologických tkanin a technik, které podtrhují závazek značky podporovat trvale udržitelný svět.

Navštivte obchod CORNELIANI v Široké ulici 14 v Praze 1.

https://www.corneliani.com/it/it/

Podobné články


 • Oblíbený fotbalový kemp akademie FC Internazionale Milano pro děti i v létě 2021 Oblíbený fotbalový kemp akademie FC Internazionale Milano pro děti i v létě 2021
  Sport Svět Lidé

  Oblíbený fotbalový kemp akademie FC Internazionale Milano pro děti i v létě 2021

  Před dvěma lety se začínalo na zelené louce se šířením filosofie mládežnické akademie Interu Milán v České republice, od té doby se hodně změnilo. Hlavní myšlenkou Inter Academy je šíření úspěšné metodologie Inter při práci s mládeží po celém světě. Díky podnikateli Marku Frndovi, který je partnerem FC Internazionale Milano v projektu Inter Academy pro Českou republiku, je tyto myšlenky možné šířit i u nás.

  04. 01.2021

 • Krug ambasáda v restauraci The Eatery Krug ambasáda v restauraci The Eatery
  Styl Restaurace

  Krug ambasáda v restauraci The Eatery

  Krug vždy dostával své pověsti prvního a stále jedinečného šampaňského domu, vytvářejícího každý rok od svého založení pouze prestižní šampaňská vína. Tento šampaňský dům byl založen v Remeši roku 1843 Josephem Krugem, nekonformním vizionářem s nekompromisní filozofií. Pochopil, že skutečnou podstatou šampaňského je potěšení, a jeho snem bylo nabídnout rok co rok to nejlepší šampaňské, bez ohledu na meziroční výkyvy počasí. Již šestá generace rodiny Krug pečuje o tento sen a obohacuje zakladatelovu vizi a savoir-faire.

  30. 12.2020

Developed by MadFox design