Barocko Barocko

Barocko

21. 06.2021

Věčná velkolepost a krása Říma inspirovala barevnou a luxusně extravagantní kolekci šperků

Bvlgari oslavuje život a krásu s kolekcí Barocko, nejnovějším počinem tradiční římské klenotnické značky, která se vyznačuje především odvážným stylem svých kreací.

Touto novou exkluzivní kolekcí Bvlgari hlásá do světa poselství naděje a optimismu. Zářivé barvy, mimořádně světelné efekty, fantastické tvary a nádherné detaily zprostředkují pocit radosti a pozitivity.

Jak už název kolekce napovídá, vliv velkolepého římského barokního uměleckého a architektonického dědictví se v kolekci Barocko potkává se sebevědomým a odvážným duchem značky Bvlgari.

Vůbec poprvé římská šperkařská značka nabídne svým individuálním zákazníkům možnost získat exkluzivně něco z nejnovější kolekce luxusních šperků prostřednictví inovativního formátu speciální prodejní aplikace Barocko. Aplikace obsahuje podrobné popisy produktů a 360° fotografie. V aplikaci je také možné vybraný šperk vyzkoušet v prostředí rozšířené reality (AR). S pomocí fotoaparátu mobilního telefonu si uživatel může šperky virtuálně vyzkoušet, a dokonce si vyfotit selfie se šperkem.

Fotogalerie


Podobné články


 • Srdce pro agenta 007 Srdce pro agenta 007
  Luxus Hodinky Svět Lidé

  Srdce pro agenta 007

  Do kin se slavnostně vrací James Bond. Jeho šarm přináší divákům nové dobrodružství a přirozeně také novou Bond girl. Právě její naturel byl velkou inspirací pro novinku luxusní značky hodinek a šperků Chopard – šťastné, zlaté srdíčko.

  29. 09.2021

 • Krása šperků a luxusních hodinek má jméno BENY Krása šperků a luxusních hodinek má jméno BENY
  Česko Luxus Praha Hodinky

  Krása šperků a luxusních hodinek má jméno BENY

  Společnost BENY je na českém trhu více než pětadvacet let. Prosperující rodinná společnost za tu dobu rozšířila nabídku šperků a diamantů o zastoupení světově proslulých značek hodinek. Prodává je už na třech vyhlášených adresách v centru Prahy a nabízí nejen nadstandardní služby, ale i svou vlastní výrobu šperků a rychlý servis výrobků všech prodávaných značek. I v současné době si můžete udělat radost krásným šperkem, nebo hodinkami na www.hodinky-beny.cz

  23. 03.2021

Developed by MadFox design