Alpské léto s alpakami Alpské léto s alpakami

Alpské léto s alpakami

04. 05.2021

Pětihvězdičkový superior Hotel Aurelio Lech se pilně připravuje na letní sezonu, kterou zahájí v druhé polovině června. Bude plná neopakovatelných zážitků, včetně velké letošní novinky – setkání s jihoamerickými lamami alpakami.

Jen málokterý z rakouských butique hotelů přitahuje rok co rok pozornost světové veřejnosti tak jako Hotel Aurelio v rakouském Lechu. Už by se mohlo zdát, že po nastřádání mnohých ocenění není čím překvapit. Opak je ale pravdou. Profesionalita služeb a kreativita týmu Aurelia přináší hostům hotelu neustále jedinečné zážitky. A tak je to i letos, a to nejen, díky úchvatným lamám alpakám.

Horský ráj

Spojení pětihvězdičkového hotelu a chov alpak lze bezesporu označit za raritu. Pobyt tří krásných tvorů v areálu Aurelia má však svůj dobrý důvod. Hiero, Domingo a Yaki vyzařují obdivuhodně uklidňující energii. Stačí jim být nablízku nebo sledovat jejich poklidné, a přesto radostné chování. Jako by se člověka v tu chvíli zmocnil klid a uspokojení. I to je důvod, proč mohou hosté hostelu zažít neopakovatelná cvičení jógy, při kterých jim budou asistovat právě alpaky. K setkání s ladnými jihoamerickými lamami však může dojít i během pikniku, nebo když je vyvádí manažer hotelu Axel Pfefferkorn, který se o ně trpělivě stará, na pastvu. Stačí jen krátké setkání s chlupatými členy týmu Aurelia a dosvědčí vám, že jsou právem trefně označovány za zvířecí antidepresiva. 

Zdraví a zábava

Celý tým Hotelu Aurelio v čele s Axelem Pfefferkornem dělá vše pro to, aby v Lechu zahájili letní sezonu 25. června a mohli ji ukončit až 26. září. Dokonale bezstarostný a relaxační pobyt zajistí nejen bezpečnostní opatření pro zachování zdraví hostů, ale také bohatý program plný speciálních akcí.

Tipy

Doporučujeme vyzkoušet i krásné devítijamkové golfové hřiště, horské túry a v neposlední řadě výlety na kole. Nezapomenutelný je rovněž výhled z pokojů, který směřuje na městečko a hory.

https://www.aureliolech.com

Podobné články


 • Léto v Dolomitech Léto v Dolomitech
  Hotel Svět

  Léto v Dolomitech

  Zhluboka se nadechněte, zastavte čas a vychutnejte si krásu léta a přírody na úchvatném místě uprostřed italských Alp. Ve výšce 1 800 metrů leží resort Forestis – zde naleznete duševní klid i řadu možností, pokud toužíte po aktivní dovolené.

  18. 06.2022

 • Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika. Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika.
  Hotel Léto Svět

  Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika.

  Romantické jezero místo moře, alpské louky místo písečných pláží a čerstvý horský vzduch místo žhnoucího slunce. I tak by mohla vypadat letošní dovolená. V rakouském legendárním hotelu Im Weissen Rössl (U Bílého koníčka) si navíc zaplavete v unikátním jezerním koupališti, odpočinete si v první plovoucí vířivce na světě a načerpáte sílu z léčivých minerálních pramenů. A co byste řekli na rybí restauraci oceněnou třemi čepicemi Gault Millaua anebo degustaci vína v horském masivu?

  09. 06.2022

Developed by MadFox design