Vivat Victoria! Vivat Victoria!

Vivat Victoria!

05. 11.2020

Už víc jak čtvrtstoletí nacházejí zájemci o bydlení svůj nový domov v projektech společnosti Real-Treuhand Reality & Development. Vedle kvality provedení oceňují dlouhodobou hodnotu, výběr lokalit, pomalé stárnutí a bezproblémovou údržbu nemo-vitosti. Těmito přednostmi oplývá i nová hvězda developerského trhu – obytný komplex Victoria Košíře, který vítá první obyvatele. Vivat Victoria!

Real-Treuhand Reality & Development působí v České republice už od roku 1992. Jako dceřiná společnost Raiffeisenlandesbank Oberösterreich se může opřít o stabilní finanční zázemí a zároveň stavět na spolupráci a zkušenostech dalších specializovaných firem holdingu Real-Treuhand Management GmbH, jehož je rovněž součástí. Není tedy divu, že v portfoliu její činnosti nalezneme realizaci projektů všech velikostí, od řadového domu až po výstavbu nové městské čtvrti. Vše v nejvyšším standardu.

Vysokou kvalitou stavby a nízkými přidruženými náklady se může pochlubit i novinka na realitním trhu – projekt Victoria Košíře. Novostavba, jež zdobí nároží ulic Musílkova, Tůmova a Slávy Horníka v Košířích je po kolaudaci, a tak jsou nabízené byty ihned k nastěhování. Jejich výhodou je snaha architektů přidružit k většině z nich balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku. U střešních bytů s nádherným výhledem na Prahu pak najdeme dokonce zatravněnou část terasy. Ostatně zeleň a klid je hlavní předností části Prahy 5, kde Victoria Košíře stojí. V blízkosti se nacházejí lesy přírodních památek Vidoule a Skalka a k procházkám vybízí i park Cibulka. Předností místa je také rychlé spojení do centra města ze stanice tramvaje a autobusu Kavalírka, a hlavně bohatá občanská vybavenost Košíř.

Tu ocení všichni budoucí obyvatelé Victoria Košíře, pro něž je připraveno 76 bytů s dispozicí 1 + kk až 4 + kk s velikostí od 32 m2 do 120 m2. Vyberou si mezi nimi nejen jednotlivci a páry všech věkových kategorií, ale potěší i rodiny s dětmi. Samozřejmostí je dostatečný počet sklepů a podzemních parkovacích stání.

Současně při budování Victoria Košíře připravuje společnost Real-Treuhand Reality& Development svůj další projekt – Green Village. Vesnička moderních rodinných domů, jejíž podoba ctí ráz typické středočeské vsi, už pomalu zabydluje úchvatnou přírodní scenérii Benešovska. Blízko Konopiště a tamního golfového klubu budou mít obyvatelé Green Village k dispozici vlastní náves s jezírkem, dětské hřiště a sportoviště. Nedaleko je také město Bystřice s vlastní poliklinikou a bohatou občanskou vybaveností. V první etapě vznikne 21 moderně promyšlených domů s dispozicí 5 + kk ve vysokém standardu. Spojení okolní bujné přírody se snadnou dostupností Prahy (cca 40 min.) vytváří ze „zelené vesničky“ další skvělé místo pro život.

https://rt-reality.cz/

 Green Village

Umístění je přímo na jamce číslo 17 Golf & Spa Resortu Konopiště (hřiště d’Este). Dvě plnohodnotná golfová členství dostanou všichni noví majitelé.

Sportoviště a dětské hřiště

Romantické jezírko s molem

Příjemná zákoutí a dostatek místa k parkování i pro hosty

 

https://greenvillage.cz/

Victoria Košíře

Téměř každý byt má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku

Rezidenční bydlení v klidné pražské lokalitě

Nedaleko se nacházejí rozsáhlé zelené plochy, lesy a park

Do centra za pár minut tramvají nebo autobusem

https://victoriakosire.cz/

Fotogalerie


Podobné články


 • Na Hagiboru se rozzáří Gamma Na Hagiboru se rozzáří Gamma
  Styl Bydlení Česko Praha

  Na Hagiboru se rozzáří Gamma

  Developerská společnost Crestyl zpřístupnila prodej bytů ve třetí rezidenční budově projektu Hagibor. Přes 130 bytů vysokého standardu přinese budoucím obyvatelům všechny výhody nové čtvrti, kterou lemuje Vinohradská třída a po dokončení i veliký park.

  01. 04.2021

 • Důstojný domov Slovanské epopeje je nadohled Důstojný domov Slovanské epopeje je nadohled
  Bydlení Česko Praha

  Důstojný domov Slovanské epopeje je nadohled

  Velkolepé dílo Alfonse Muchy může nalézt hodnotné výstavní prostory přímo v centru Prahy – v novém projektu Savarin. Architektonický návrh umístění epopeje nadchl i vnuka slavného malíře Johna Muchu. Praze se tak naskýtá jedinečná příležitost ukončit spor o epopej a získat pro velkoformátové Muchovy obrazy důstojné prostředí.

  01. 02.2021

Developed by MadFox design