Vítejte v lyžařském ráji Vítejte v lyžařském ráji

Vítejte v lyžařském ráji

20. 02.2023

Městečko Sankt Anton am Arlberg v rakouském Tyrolsku patří k vyhlášeným zimním střediskům. Hned vedle lanovky Galzigbahn přímo na sjezdovce se tyčí hotel Mooser, jehož hosté se s úžasem kochají nevšedním pohledem na velkolepou horskou scenérii.

Díky strmosti místních svahů si v této alpské oblasti přijdou na své zejména náročnější lyžaři. Navíc propojení se středisky, jako jsou Lech, Zürs či Zug, nabízí možnost okusit kilometry různých sjezdovek! Milovníci zimy si ovšem v Sankt Anton am Arlberg užijí nejen sportování, ale také zde naleznou bohatou nabídku aprés-ski zábavy.

Jedinečný výhled

Pro toho, kdo se chce ubytovat v srdci lyžařského ráje a mít sjezdovky doslova na dosah ruky, je hotel Mooser tou pravou volbou. Interiéru pokojů dominuje dřevo, které vytváří útulný dojem, a díky skutečnosti, že má zařízení pouze sedmnáct pokojů, nabízí příjemnou domácí atmosféru. Pomyslnou třešničkou na dortu je pohoštění ve stylové restauraci. Můžete si vychutnat vynikající speciality i koktejl na balkoně s vyhlídkou na zasněžený majestátní masiv.

Relax v hotelovém spa

Hosté mají k dispozici osobní skříňky pro své lyžařské vybavení, takže stačí po snídani vklouznout do vyhřátých lyžáků a hurá na svah, od nějž vás dělí jen dveře! A co podniknout večer? Nechte se hýčkat v hotelovém spa! Relaxujte ve venkovním vyhřívaném bazénu s masážními tryskami a vodopádem, anebo nechte odpočinout tělo i mysl v sauně, bio sauně, parní lázni či infrasauně.

Tipy:

Snídaně s výhledem na svah

V hotelu je vyhlášené aprés-ski Mooserwirt

Večerní procházka do Sankt Antonu

https://www.mooserhotel.at

Fotogalerie


Podobné články


 • Péče o sladké dědictví Péče o sladké dědictví
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Péče o sladké dědictví

  Vídeň – dáma plná půvabů habsburské monarchie vítá obdivovatele svých krás. Mezi ně patří i slastné sladké dědictví tvůrce jedinečného dortu, pana Franze Sachera. Jeho syn vystavěl vyhledávané lahůdce skvostný stánek – Hotel Sacher. Byl by jistě hrdý i na současnost, neboť o království rodiny Sacherů pečuje velmi vážená a podnikavá dáma, paní Elisabeth Gürtler. Citlivě střeží odkaz rodiny a jméno Sacher, z nějž se stala uznávaná značka prestižních hotelů. Vedle Vídně jej nalezneme také v Salzburgu, a dokonce i jako lákavý Sacher Alpine Resort v Seefeldu.

  16. 03.2023

 • Obertauern
don’t worry, ski happy
Obertauern
don’t worry, ski happy

  Obertauern don’t worry, ski happy

  Toto heslo určitě platí uprostřed fantastického salcburského světa hor v Obertauern se zhruba 100 kilometry dokonalých sjezdovek, zárukou sněhu od konce listopadu do začátku května a nejlepšího aprés-ski – a to už i v roce 1965, kdy Beatles přijeli do Obertauernu natočit videoklip k písni Help.

  10. 03.2023

Developed by MadFox design