Victory Reality podporuje umění Victory Reality podporuje umění

Victory Reality podporuje umění

15. 11.2021

Mladá realitní kancelář, která se po úspěších na Slovensku rychle etablovala v České republice, má namířeno za horizont podnikatelského úspěchu. Na konci září zahajuje další ze svých aktivit, kterou symbolizuje koupě obrazu mladé talentované malířky Terezy Jacob.

Vedle obchodování a investování na poli realit se nyní Victory Reality rozhodla podporovat umělce. S bydlením přirozeně umění souvisí, krášlí jej. Stejně jako je „umění“ zajistit pro klienta skutečně odpovídající nemovitost, být diskrétní a vyjít mu dokonale vstříc. Heslo Victory Reality „Nacházíme řešení tam, kde to jiní vzdali“ tak už mnohokrát došlo naplnění.

Ředitel společnosti Marek Frnda  potvrdil,další rozměr působení Victory Reality v České republice. Od mladé výtvarnice Terezy Jacob převzal její obraz. Předání uměleckého díla je symbolickým začátkem podpory jak tvorby samotné autorky, tak i umění vůbec.

Tereza Jacob je pseudonymem malířky Terezy Jakubíkové, která začala malovat své obrazy v roce 2019 a hned v prvním roce své umělecké dráhy nejenže uskutečnila první výstavu, ale také prodala několik obrazů, a to i do zahraničí. Přes den pracuje jako office manažerka, večer s nastřádanými zážitky předstupuje před plátno. Maluje plná emocí, což se živě vpíjí i do jejích výtvarných vizí. Jsou odrazem těžkých životních situací, ale i šťastnější stránky našich životů – radosti, lehkosti a naděje. Výtvarné umění je pro ni důležitou součástí života. To samé nyní potvrzuje i společnost Victory Reality.

https://www.victoryreality.cz

Podobné články


 • Nápadité oživení Palmovky Nápadité oživení Palmovky
  Bydlení Česko Praha

  Nápadité oživení Palmovky

  Praha se proměňuje a nové byty vznikají téměř na celém jejím území. Některé adresy jsou ale mnohem lákavější než jiné. Takovou je i stále se rozvíjející oblast v Libni známá jako Palmovka. Společnost Real-Treuhand zde vsadila na originální architektonický návrh studia Aulík Fišer architekti a nabízí byty a komerční prostory v již zkolaudované Rezidenci Zenklova.

  04. 11.2022

 • Kaldewei proměňuje koupelny v soukromé lázně Kaldewei proměňuje koupelny v soukromé lázně
  Styl Bydlení Česko Luxus

  Kaldewei proměňuje koupelny v soukromé lázně

  Vychutnat si intenzivní masáž, jemné hlazení pokožky nebo vznášení ve vodě bez tíže ve vlastní koupelně už nemusí být nesplnitelné přání. Užít si dokonalou relaxaci nyní nabízejí čtyři nové vířivé systémy Kaldewei, a to i z hlediska hygieny a udržitelnosti. Mají vlastní systém automatického čištění integrovaný v koupací vaně z recyklovatelné smaltované oceli.

  02. 10.2022

Developed by MadFox design