Victory Reality podporuje umění Victory Reality podporuje umění

Victory Reality podporuje umění

15. 11.2021

Mladá realitní kancelář, která se po úspěších na Slovensku rychle etablovala v České republice, má namířeno za horizont podnikatelského úspěchu. Na konci září zahajuje další ze svých aktivit, kterou symbolizuje koupě obrazu mladé talentované malířky Terezy Jacob.

Vedle obchodování a investování na poli realit se nyní Victory Reality rozhodla podporovat umělce. S bydlením přirozeně umění souvisí, krášlí jej. Stejně jako je „umění“ zajistit pro klienta skutečně odpovídající nemovitost, být diskrétní a vyjít mu dokonale vstříc. Heslo Victory Reality „Nacházíme řešení tam, kde to jiní vzdali“ tak už mnohokrát došlo naplnění.

Ředitel společnosti Marek Frnda  potvrdil,další rozměr působení Victory Reality v České republice. Od mladé výtvarnice Terezy Jacob převzal její obraz. Předání uměleckého díla je symbolickým začátkem podpory jak tvorby samotné autorky, tak i umění vůbec.

Tereza Jacob je pseudonymem malířky Terezy Jakubíkové, která začala malovat své obrazy v roce 2019 a hned v prvním roce své umělecké dráhy nejenže uskutečnila první výstavu, ale také prodala několik obrazů, a to i do zahraničí. Přes den pracuje jako office manažerka, večer s nastřádanými zážitky předstupuje před plátno. Maluje plná emocí, což se živě vpíjí i do jejích výtvarných vizí. Jsou odrazem těžkých životních situací, ale i šťastnější stránky našich životů – radosti, lehkosti a naděje. Výtvarné umění je pro ni důležitou součástí života. To samé nyní potvrzuje i společnost Victory Reality.

https://www.victoryreality.cz

Podobné články


Developed by MadFox design