Victory Reality podporuje umění Victory Reality podporuje umění

Victory Reality podporuje umění

15. 11.2021

Mladá realitní kancelář, která se po úspěších na Slovensku rychle etablovala v České republice, má namířeno za horizont podnikatelského úspěchu. Na konci září zahajuje další ze svých aktivit, kterou symbolizuje koupě obrazu mladé talentované malířky Terezy Jacob.

Vedle obchodování a investování na poli realit se nyní Victory Reality rozhodla podporovat umělce. S bydlením přirozeně umění souvisí, krášlí jej. Stejně jako je „umění“ zajistit pro klienta skutečně odpovídající nemovitost, být diskrétní a vyjít mu dokonale vstříc. Heslo Victory Reality „Nacházíme řešení tam, kde to jiní vzdali“ tak už mnohokrát došlo naplnění.

Ředitel společnosti Marek Frnda  potvrdil,další rozměr působení Victory Reality v České republice. Od mladé výtvarnice Terezy Jacob převzal její obraz. Předání uměleckého díla je symbolickým začátkem podpory jak tvorby samotné autorky, tak i umění vůbec.

Tereza Jacob je pseudonymem malířky Terezy Jakubíkové, která začala malovat své obrazy v roce 2019 a hned v prvním roce své umělecké dráhy nejenže uskutečnila první výstavu, ale také prodala několik obrazů, a to i do zahraničí. Přes den pracuje jako office manažerka, večer s nastřádanými zážitky předstupuje před plátno. Maluje plná emocí, což se živě vpíjí i do jejích výtvarných vizí. Jsou odrazem těžkých životních situací, ale i šťastnější stránky našich životů – radosti, lehkosti a naděje. Výtvarné umění je pro ni důležitou součástí života. To samé nyní potvrzuje i společnost Victory Reality.

https://www.victoryreality.cz

Podobné články


 • Vanguard
Stylové lofty v dominantě pražských Modřan 
Vanguard
Stylové lofty v dominantě pražských Modřan
  Bydlení Česko Praha

  Vanguard Stylové lofty v dominantě pražských Modřan

  Lofty zažívají v posledních letech boom. Patříte k jejich milovníkům? Autentické loftové bydlení, ale i originální prostory pro práci na vás čekají v bývalé továrně Microna, která se pod taktovkou PSN mění ve výjimečný projekt Vanguard. Ten už pomalu míří do finále, při koupi loftu typu shell & core si jej můžete již brzy převzít a pustit se do návrhu svého vysněného bydlení.

  02. 10.2023

 • Nápadité oživení Palmovky Nápadité oživení Palmovky
  Bydlení Česko Praha

  Nápadité oživení Palmovky

  Praha se proměňuje a nové byty vznikají téměř na celém jejím území. Některé adresy jsou ale mnohem lákavější než jiné. Takovou je i stále se rozvíjející oblast v Libni známá jako Palmovka. Společnost Real-Treuhand zde vsadila na originální architektonický návrh studia Aulík Fišer architekti a nabízí byty a komerční prostory v již zkolaudované Rezidenci Zenklova.

  15. 09.2023

 • Uvidím, čím ještě překvapím Uvidím, čím ještě překvapím
  Styl Design Luxus Lidé

  Uvidím, čím ještě překvapím

  Gordana Glass je světově uznávaná umělkyně, které učarovala práce se sklem. Její umělecké objekty jsou oceňovány jako vzácné dary pro významné osobnosti. Vedle toho se ale začala profilovat také jako interiérová designérka s nevšedními skleněnými objekty velkých rozměrů. Při příležitosti dalšího ročníku golfového turnaje našeho magazínu – 9. ročník Real- Treuhand & Travel Fever Golf Cup, pro nějž Gordana opět vytvořila originální trofeje – jsme ji požádali o rozhovor.

  09. 09.2023

Developed by MadFox design