VICTORIA BECKHAM a TIFFANY VICTORIA BECKHAM a TIFFANY

VICTORIA BECKHAM a TIFFANY

19. 10.2020

Victoria Beckham oslavila prezentaci své značky na fashion weeku v Londýně, během kterého měla na sobě šperky z nové kolekce Tiffany T1.

 

Své looky doplnila ikonickým náramkem Tiffany T1 ze žlutého zlata, který dokonale zkombinovala se dvěma zlatými prsteny Tiffany T1. Nejnovější modely kolekce T1 ze žlutého, bílého i růžového zlata najdete i v pražském butiku Tiffany & Co. 

 

Pařížská 1068/10   Praha 1

https://www.tiffany.com/

Fotogalerie


Podobné články


 • Krása šperků a luxusních hodinek má jméno BENY Krása šperků a luxusních hodinek má jméno BENY
  Česko Luxus Praha Hodinky

  Krása šperků a luxusních hodinek má jméno BENY

  Společnost BENY je na českém trhu více než pětadvacet let. Prosperující rodinná společnost za tu dobu rozšířila nabídku šperků a diamantů o zastoupení světově proslulých značek hodinek. Prodává je už na třech vyhlášených adresách v centru Prahy a nabízí nejen nadstandardní služby, ale i svou vlastní výrobu šperků a rychlý servis výrobků všech prodávaných značek. I v současné době si můžete udělat radost krásným šperkem, nebo hodinkami na www.hodinky-beny.cz

  23. 03.2021

 • Ženská krása převtělená v trofej Ženská krása převtělená v trofej
  Styl Design Lidé

  Ženská krása převtělená v trofej

  Na začátku března ožijí Nízké Tatry Světovým pohárem ve sjezdovém lyžování žen. Závody v největším slovenském zimním středisku Jasná budou korunovány předáním skvostných cen z dílny Gordany Glass. Její ocenění ozdobí i letošní golfový turnaj našeho magazínu Travel Fever.

  28. 02.2021

Developed by MadFox design