Rodinná tradice Rodinná tradice

Rodinná tradice

14. 04.2021

Tradiční rodinné hodinářství a zlatnictví Hubert Schediwy a syn zastupuje, obchoduje a servisuje již 30 let několik hodinářských a šperkařských manufaktur na českém trhu.

Chaloupka plná šperků a hodinek z podzámčí v Rychnově nad Kněžnou nabízí především klasické mechanické hodinky od špičkových nezávislých hodinářských manufaktur ze Švýcarska, Německa a Francie. (VULCAIN, ARMIN STROM, LEHMANN, M.A.T.)

Osobní a profesionální přístup k zákazníkovi je pro nás samozřejmostí.

http://www.schediwy.cz

 

Fotogalerie


Podobné články


 • Diamant jako dobrá investice Diamant jako dobrá investice
  Česko Luxus Praha Hodinky

  Diamant jako dobrá investice

  Krása má svou hodnotu, která přetrvává věky. Diamanty jsou toho dokladem. Zvláště v nejisté době mohou být právě tyto drahé minerály jedinečnou cenností, s níž lze těžké časy překonat s co nejmenší újmou. BENY nabízí možnost investovat do diamantů s širokou škálou vlastností, které vám vaši investici zhodnotí na dlouhou dobu.

  31. 10.2022

 • Hamilton představuje narozeninové novinky Hamilton představuje narozeninové novinky
  Styl Design Hodinky

  Hamilton představuje narozeninové novinky

  Už je to 130 let, co byla v pensylvánském městě Lancaster založena značka Hamilton. Narozeninové výročí slaví průkopnický výrobce hodinek několika novinkami, se kterými mohou jejich majitelé plavat pod vodou, prodírat se záludnostmi přírody na souši nebo vzlétnout do nebeských výšin.

  10. 10.2022

Developed by MadFox design