Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou

Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou

03. 05.2022

Koncept bydlení v přírodě společnosti Real-Threuhand s názvem Green Village otevírá přístup k nákupu 2. etapy moderních rodinných domů. Bydlení v blízkosti Benešova a přímo u golfového hřiště Konopiště se rozroste o 25 dalších nízkonákladových budov se zahradami a parkováním. Prvních pět domů je mimořádně možné pořídit za zvýhodněnou cenu.

Areál Green Village je usazen v příjemném zákoutí golfového hřiště. Obklopuje jej malebná krajina, v sousedství stojí hotel Golf a Spa Resort Konopiště a do města Bystřice a o kus dál do Benešova je to jen pár minut. Právě přírodní prostředí a nedaleká občanská vybavenost přispěly k rychlému prodeji první etapy projektu v počtu 21 rodinných domů

Nyní developerská společnost Real-Treuhand otevírá příležitost pořídit výjimečné rodinné bydlení v podobě dalších 25 domů, z nichž prvních pět nabízí za zvýhodněnou cenu. Kvalita  projektu a provedení bude i v této 2. etapě projektu na nejvyšší úrovni. I když stavby vyhlížejí úhledným moderním designem, záměrně ctí svými sedlovými střechami klasickou zástavbu okolí. Mohou mít cihlovou, dřevěnou nebo bílou omítku. Dispozice domů 4+kk a 5+kk a jejich výměra 107 a 144 m2 poskytují dostatek prostoru i pro početnější rodinu, který ještě opticky zvětšují a prosvětlují velká okna s výhledem do přírody a na golfové hřiště.

Všechny domy obklopuje vlastní pozemek, k němuž přináleží terasa a zděný přístřešek na popelnice a poštovní schránku. Některé domy mají garáž pro jeden automobil nebo dvougaráž. Kde garáž není, je pro automobil vyhrazeno parkovací místo před domem. Příjemným doplňkem některých zahrad je již vystavěný zahradní domek. Výjimečnost projektu podtrhuje navíc nejen moderní systém podlahového vytápění domů pomocí tepelného čerpadla, ale také přírodní biotop v podobě dvou romantických jezer s molem, vodopádem a kořenovou čističkou.

Akční cena pro prvních pět domů však není jedinou výhodou, kterou developer poskytuje zájemcům o nový domov. Největším bonusem je samo přírodní prostředí vhodné ke sportu i k relaxaci vzdálené od Prahy jen 40 min. jízdy autem, či vlakem z nedalekého Benešova. Příznivě přispívá ke zdravému vývoji dětí, čemuž napomáhá i prostor pro jejich hry, na nějž architekti mysleli. Nevšedním benefitem jsou také dvě plnohodnotná členství v golfovém klubu Konopiště.  Přímo v hotelu Golf a Spa Resort Konopiště se navíc nacházejí lázně, fitness a restaurace. Vítejte doma!

https://greenvillage.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Townhousy v Šárce – nová etapa života Townhousy v Šárce – nová etapa života
  Bydlení Česko Luxus Praha

  Townhousy v Šárce – nová etapa života

  Místo zářící novou energií, i tak by se dal popsat Šárecký dvůr. A přitom zůstal v mnohém věrný kouzlu místa, jehož historie sahá staletí do minulosti. Historie se zde prolíná se současností a utvářet ji mohou i noví majitelé townhousů, které čekají na vizi šťastného domova svých budoucích majitelů.

  20. 04.2022

 • Unikátní bydlení v národním parku Unikátní bydlení v národním parku
  Bydlení Česko Šumava

  Unikátní bydlení v národním parku

  Přímo v srdci Šumavy vzniká jedinečný developerský projekt s názvem Gabreta. Svým vzhledem obohatí obec Prášily, kde noví majitelé bytů naleznou, kromě možného vstupu do wellness centra, také náležitou občanskou vybavenost a sportovní vyžití.

  28. 03.2022

 • Reality v zahraničí táhnou: Luxent zahájil prodej luxusních apartmánů Marina Liptov na Slovensku Reality v zahraničí táhnou: Luxent zahájil prodej luxusních apartmánů Marina Liptov na Slovensku
  Bydlení Sport Lidé

  Reality v zahraničí táhnou: Luxent zahájil prodej luxusních apartmánů Marina Liptov na Slovensku

  Zájem o nemovitosti, především ty rekreační, je stále enormní. Jelikož však tuzemská nabídka není schopna jej pokrýt, obrací Češi nyní svou pozornost stále více do zahraničí, například na Slovensko. U slovenské přehrady Liptovská Mara na řece Váh přímo pod Tatrami roste projekt Marina Liptov, který zahrnuje 33 moderních apartmánů v dispozicích od 2+kk do 4+kk. Ty nabízejí možnost aktivního odpočinku ve vlastním zázemí v oblíbené slovenské rekreační lokalitě i příležitost perspektivní investice. Projekt by měl být dokončen koncem příštího roku. Společnost Luxent – Exclusive Properties se stala exkluzivním partnerem pro jejich prodej v České republice.

  14. 03.2022

Developed by MadFox design