Prodej luxusní vily Na Doubkové Prodej luxusní vily Na Doubkové

Prodej luxusní vily Na Doubkové

29. 11.2021

Nově zrekonstruovaná secesní vila byla postavena v letech 1912–1913 architektem Miroslavem Wágnerem pro továrníka Karla Paška. Nyní je tato unikátní vila ležící v srdci Smíchova a v blízkosti zeleně na prodej.

Vila nabízí čtyři luxusně zrekonstruované byty dle nejvyšších stavebních a restaurátorských standardů. Veškeré původní fasádní prvky byly zachovány a díky kvalitní izolaci bylo docíleno vynikající teplotní a akustické pohody. Každý apartmán má samostatný vstup do panoramatického výtahu, který vede přímo do garáže. Jsou použity inteligentní technologie řízené mobilním telefonem, díky kterým můžete klimatizaci, osvětlení či rolety řídit na dálku. Dům disponuje zahradou a, venkovním posezením, bezpečnost pak zajišťují kamerové systémy.

Luxusní apartmány jsou ukázkou vytříbené estetiky pro ty nejnáročnější. Dveře a okna jsou replikou původních, v koupelnách je použit velkoformátový mramor z Itálie a dubové podlahy jsou ručně vyráběné. Každý apartmán je vybaven anglickou, ručně vyráběnou kuchyní se zabudovanými spotřebiči.

Lokalita

Vila se nachází v blízkosti Santošské zahrady a revitalizované zahrady Na Skalce. Na metro Anděl je to pouhých 8 minut autobusem či autem a v těsné blízkosti jsou i prestižní školy a školky.Vila Na Doubkové je ideální investiční příležitostí pro ty, kteří hledají tradiční bydlení v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi.

https://www.nadoubkove.cz

Podobné články


Developed by MadFox design