Objevte kouzlo Harrachova Objevte kouzlo Harrachova

Objevte kouzlo Harrachova

03. 09.2022

Hledáte bydlení či investiční příležitost v Krkonoších? V Harrachově díky proměně původ-ního hotelu Karolína, který patří k nejstarším v Krkonoších, již brzy vyroste luxusní apart-mánový bytový komplex. Společnost Premiot Group si vzala za cíl tento historický unikát citlivě opravit a rozšířit s důrazem na environmentální odpovědnost použitých technologií, materiálů a postupů.

Rekonstrukce hotelu začala během letošního léta. Nový projekt s názvem Karolína Harrachov maximálně zhodnotí celkový potenciál nejen historické budovy, jejíž historie sahá do roku 1888, ale i celého místa. K prodeji je přes 30 bytů s dispozicí od 1 + kk až po 3 + kk. Součástí areálu budou úložné prostory pro kola a lyže, wellness či velké parkoviště.


Lokalita vhodná nejen pro zimní radovánky

Komplex je umístěn v rekreační čtvrti Nový svět, jen pár minut chůze od bobové dráhy a nedaleko lyžařského areálu Černá hora i centra Harrachova. Toto horské město přitom již dávno není jen rájem zimních aktivit, ale nabízí množství lákadel na celý rok. Rozsáhlé lesy v okolí vybízí ke sběru borůvek či hub, v centru města najdete lanový park či antukové kurty. Nedaleko je také spousta zajímavých destinací pro pěší výlety: Muzeum skla, kaple sv. Alžběty, Anenské údolí či Mumlavský vodopád, jeden z nejkrásnějších v celém Česku.

https://www.karolina-harrachov.cz

Podobné články


 • TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY
  Hotel Restaurace Lidé

  TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY

  Slavnosti Törggelen se již tradičně prolínají obdobím sklizně, a tedy i časem spojeným s poznáváním a hodnocením letošní úrody. Je to významná událost pro místní farmáře a vinaře a také úžasná, každoročně se opakující příležitost pro návštěvníky Jižního Tyrolska. Ti mohou zažít místní tradice, poznat nové víno a kulinářské speciality. Období Törggelen trvá od října do listopadu a jejich zahájení se blíží!

  21. 09.2022

 • Poklady ájurvédy Poklady ájurvédy
  Luxus Sport Hotel Svět

  Poklady ájurvédy

  Na poli ájurvédy, tisícileté indické léčebné metody, je hotel Ayurveda Resort Mandira pojem. Nabízí jedinečnou léčebnou péči pro tělo i duši, která vyváženým způsobem kombinuje tradiční moudrost Indie se západní medicínou.

  07. 09.2022

 • Golf na Květinové riviéře v Itálii Golf na Květinové riviéře v Itálii
  Styl Luxus Hotel Svět

  Golf na Květinové riviéře v Itálii

  Sanremo je pravděpodobně nejznámějším městem na Květinové riviéře s mimořádně mírným podnebím a kouzelnou italskou atmosférou. Zde se nachází exkluzivní hotel Royal SanRemo. Byla zde císařovna Sissi, švédský král Carl Gustav a další členové královských rodin, 35 nositelů Nobelovy ceny, podnikatelé, celebrity showbyznysu od Elly Fitzgerald po Celine Dion, Eltona Johna a světové hvězdy jako Roger Moore a Charlize Theron. Seznam všech slavných, kteří se ubytovali ve slavném Royal hotelu v Sanremu na italské riviéře, je nekonečný. Pokud si chcete letos dopřát v Ligurii několik výjimečných dní, rozhodně byste měli zvolit tento proslulý pětihvězdičkový hotel.

  22. 08.2022

Developed by MadFox design