Neugraf: Ten pravý domov v srdci Smíchova Neugraf: Ten pravý domov v srdci Smíchova

Neugraf: Ten pravý domov v srdci Smíchova

26. 07.2021

Díky svému geniu loci patří dnes Smíchov k nejvyhledávanějším pražským čtvrtím. Je centrem levého břehu Vltavy, je zde dostatek zeleně i perfektní zázemí pro každodenní život. Právě tady se dokončuje nový bytový projekt Neugraf inspirovaný rezidenčními projekty v Paříži či Londýně. Svým obyvatelům nabídne nadstandardně prostorné byty, terasy, soukromé wellness i hub pro práci či útulnou společnou střechu pokrytou zelení.

Bydlete už v tomto roce

Rezidenční projekt Neugraf vyrůstá ve zcela unikátní lokalitě. Developerům UBM Development Czechia s.r.o. a CRESTYL real estate s.r.o. se podařilo získat jedno z nemnoha volných míst v centru Prahy, kde stála od roku 1902 slavná tiskárna Václava Neuberta. Architekti ze studia Bogle Architects citlivě proměnili osobitou industriální budovu v bytový dům s neopakovatelnou atmosférou. Na svažitém pozemku na rohu ulic Grafická a Kmochova tak vyrostlo 177 bytů promyšlených do posledního detailu. Ty budou v polovině tohoto roku zkolaudovány, na konci roku pak přivítají nové majitele. Vybírat můžete z prostorných bytů a ateliérů s dispozicí 2kk až po 5kk. Za jejich stylově a moderně řešenými interiéry stojí studio Chmelař architekti. V nabídce jsou tři varianty výbavy: Standard, Premium a Exclusive. Která pro vás bude ta pravá, si můžete už teď ověřit ve vzorovém bytě.

Zeleň pro všechny

Bytům ve vyšších patrech se otevírá úchvatný výhled na město. Tím se mohou těšit ale všichni obyvatelé domu. Značná část střechy se vzrostlou zelení bude totiž přístupná všem. Dům se tak díky projektu ateliéru Šmídová Landscape Architects promění v zelenou oázu s perfektním zázemím. Počítá se s otevřením kavárny, soukromého wellness a také hubu pro práci a meetingy. O bezpečí se postará nonstop recepce s ostrahou. Genius loci celé lokality spojuje krásné parky Sacre Coeur, Kinského sady i nedaleký Petřín se skvělou dostupností služeb a perfektní dopravní obslužností.

http://www.neugraf.cz

Podobné články


 • Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou
  Bydlení Česko Golf

  Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou

  Koncept bydlení v přírodě společnosti Real-Threuhand s názvem Green Village otevírá přístup k nákupu 2. etapy moderních rodinných domů. Bydlení v blízkosti Benešova a přímo u golfového hřiště Konopiště se rozroste o 25 dalších nízkonákladových budov se zahradami a parkováním. Prvních pět domů je mimořádně možné pořídit za zvýhodněnou cenu.

  03. 05.2022

 • Townhousy v Šárce – nová etapa života Townhousy v Šárce – nová etapa života
  Bydlení Česko Luxus Praha

  Townhousy v Šárce – nová etapa života

  Místo zářící novou energií, i tak by se dal popsat Šárecký dvůr. A přitom zůstal v mnohém věrný kouzlu místa, jehož historie sahá staletí do minulosti. Historie se zde prolíná se současností a utvářet ji mohou i noví majitelé townhousů, které čekají na vizi šťastného domova svých budoucích majitelů.

  20. 04.2022

 • Unikátní bydlení v národním parku Unikátní bydlení v národním parku
  Bydlení Česko Šumava

  Unikátní bydlení v národním parku

  Přímo v srdci Šumavy vzniká jedinečný developerský projekt s názvem Gabreta. Svým vzhledem obohatí obec Prášily, kde noví majitelé bytů naleznou, kromě možného vstupu do wellness centra, také náležitou občanskou vybavenost a sportovní vyžití.

  28. 03.2022

Developed by MadFox design