NEUGRAF – inovativní styl bydlení na Smíchově NEUGRAF – inovativní styl bydlení na Smíchově

NEUGRAF – inovativní styl bydlení na Smíchově

04. 08.2020

Na pražském Smíchově vzniká nový rezidenční projekt NEUGRAF, za jehož realizací stojí dva developerští velikáni. Společnosti Crestyl a UBM Development Czechia společně vytvořily inovátorskou možnost bydlení, ve které se snoubí pohodlí města s klidem přírody. Industriální vzhled chytře navazuje na historii budovy, zatímco architektonické řešení celého projektu zajišťuje kvalitu srovnatelnou s nejvyššími světovými standardy. Desetipatrový objekt se nachází v ulici Grafická a nabízí 177 bytů v uzavřeném a zcela bezpečném areálu. Multifunkčně navržený prostor ukrývá veškeré benefity moderního bydlení pod jednou střechou – od nonstop recepce, kavárny, pracovního hubu a podzemního parkování až po terasovitou střechu plnou zeleně, na kterou má přístup každý obyvatel NEUGRAFu.

Byty s charakterem

Rozvržení jednotlivých bytů vyhoví všem představám o ideálním bydlení. Zájemci si mohou vybrat mezi prostorným loftem, střešním penthousem s velkou terasou a výhledem na Prahu nebo útulným bytem. Samozřejmostí jsou balkony a rozměrné terasy ve vyšších patrech. Vše v syrové eleganci navazující na industriální historii budovy, která dříve fungovala jako tiskárna Václava Neuberta. Tam, kde se dříve tiskly příběhy literárních umělců, nyní můžete začít psát svůj vlastní.

Na každém detailu se odráží perfektní zpracování, na kterém se podílelo několik špičkových architektů z architektonické studia Bogle Architects, jehož práce je známá progresivním a inovativním řešením staveb i veřejného prostoru.

 

Strategická lokalita

Dalším benefitem, který splňuje všechny nároky na moderní bydlení, je lokalita. NEUGRAF je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít veškeré výhody rušného města, a přesto bydlet na klidném místě blízko přírody. Smíchov totiž není jen Anděl. Tato moderní čtvrť na břehu Vltavy nabízí pestrý výběr restaurací, nákupů, kaváren a klubů, ale i přírodní oázy plné zeleně, jako je park Sacre Coeur nebo Zahrady Kinských.

 

Vysněné bydlení již brzy

Na webové adrese www.neugraf.cz zájemci najdou veškeré informace o projektu, společně s kontakty. Již nyní si tedy mohou domluvit schůzku a udělat první krok k vysněnému bydlení. Plánovaná kolaudace objektu připadá na 2. polovinu roku 2021 a předání bytů na konec téhož roku.

https://www.neugraf.cz/

Fotogalerie


Podobné články


 • Kouzelné bydlení nejen pro milovníky golfu Kouzelné bydlení nejen pro milovníky golfu
  Bydlení Česko Golf

  Kouzelné bydlení nejen pro milovníky golfu

  V kraji Františka Ferdinanda d’Este, Josefa Suka i Viewegha vzniká projekt Green Village, který nadchne všechny, kdo chtějí bydlet v maximálním soukromí v klidu přírody, a přitom to mít kou-sek do Prahy. Na šestnácté jamce mistrovského golfového hřiště Golf Resort Konopiště (hřiště d’Este) kousek od Benešova a Bystřice staví společnost Real-Treuhand Reality & Development solitérní i řadové domy v nejvyšším možném standardu.

  30. 07.2020

 • Harmonie života v Šáreckém dvoře Harmonie života v Šáreckém dvoře
  Bydlení Luxus Praha

  Harmonie života v Šáreckém dvoře

  Architektonický koncept projektu Šárecký dvůr vznikl v našem mezinárodním ateliéru. Jednotící ideou projektu je rovnováha mezi „starým a novým“, v jejímž rámci oživené původní budovy harmonicky ladí s moderními zásahy. Výrazná současná architektura tvoří pozadí pro parkové plochy, navržené ateliérem Šmídová Landscape Architects.

  14. 07.2020

Developed by MadFox design