Na Hagiboru vzniká ucelená čtvrť Na Hagiboru vzniká ucelená čtvrť

Na Hagiboru vzniká ucelená čtvrť

12. 01.2022

Praze může závidět leckteré hlavní město její překvapivou členitost. Stačí se vydat od Národního muzea po Vinohradské třídě až ke stanici metra Želivského a rázem se před vámi otevře vize budoucnosti. Směrem ke Strašnicím vzniká jedinečný komplex přírody, bydlení, komerce a administrativy s názvem Hagibor.

Projekt 21. století pochází od tvůrců již dokončeného projektu Dock, který sbíral téměř rok co rok ocenění za oceněním. Hagibor jde v pojetí nové živoucí lokality ještě dál. I zde se budou moci obyvatelé těšit z vkusné architektury, která ctí soukromí. Čeká je ale lákavý bonus navíc – skvělá krajinářská architektura, spousta odpočinkových ploch pro sport a zábavu a hlavně čistý vzduch a fantastické výhledy z oken. K domům povede i nový bulvár s obchody, kavárnami a restauracemi.

Takové prostředí bude příjemným zázemím další části Hagiboru, kterou naplní vize moderních administrativních budov. Jejich stavba byla právě zahájena. Nejenže se budou pyšnit světovým designem, ale hlavně v nich najdou všechny firmy a jejich pracovníci flexibilní prostředí s kvalitním prosvětlením, akustikou a cirkulací vzduchu. Samozřejmostí bude bezkontaktní vstup na mobil, chladicí trámy, otevíratelná okna, chytré žaluzie a spousta dalších vymožeností příjemného a hlavně podnětného pracovního prostředí.

https://www.hagibor.cz

Fotogalerie


Podobné články


Developed by MadFox design