Mullerovy skvosty pro rok 2022 Mullerovy skvosty pro rok 2022

Mullerovy skvosty pro rok 2022

17. 05.2022

Důmyslné výtvory poměrně mladé značky prestižních hodinek Franck Muller si vždy najdou exkluzivní skupinu soukromých odběratelů. Avšak i další zájemci se mohou těšit z krásy a technické rafinovanosti pouze omezeného množství výjimečných hodinek. Firma, kterou spolu založili počátkem 90. let dva mistrní hodináři Franck Muller a Vartan Sirmakes, množství hodinářských skvostů rok co rok rozšiřuje. Nová kolekce 2022 je toho důkazem.

Jedna z okouzlujících novinek Francka Mullera pro rok 2022 se odkrývá světu v emblematickém pouzdře Vanguard v safírové verzi. Dokonalá průhlednost hodinek Vanguard™ Sapphire přináší čistotu a lehkost a umožňuje majiteli obdivovat pohyb strojku v jeho celistvosti a až magickém provedení. Takové je zcela jistě také provedení Vanguard Yachting Ancre™, jež se vyznačuje atraktivními námořními detaily a ukazatelem data. Nový model Vanguard Yachting™ Ceramic zas přenáší eleganci námořnické modři na keramické pouzdro barvy oceánu, které ovšem můžete získat i v bílé barvě. Kolekce je charakteristická svými námořní detaily. Podobně je tomu v kolekci Mariner. Poznáte ji podle mořských symbolů a ukazatelů světových stran.

Řada Vanguard však potěší i něžné pohlaví. Kolekce Vanguard™ Lady Heart nabízí na číselníku poetický slet srdcí. Svými půvabnými rysy ztělesňuje i v kulaté verzi hodinek duši zasněných žen milujících eleganci a krásu.

Pro Francka Mullera neexistují v propracovanosti hodinek žádné hranice. Potvrzují to jeho hodinářské šperky, které najdeme např. ve zcela neuvěřitelné kolekci Vanguard™ Invisible. Bělostně třpytivá dechberoucí nádhera číselníku a pouzdra těchto hodinek připomíná inspirativní pohled na měsíc, jehož proměny nám harmonicky na šesti hodinách připomíná ukazatel měsíčních fází.

Nezapomenutelná se stanou i letošní obohacení kolekce Krypton™ dvěma poutavými modely inspirovanými kolekcí Vanguard Racing Skeleton. Hodinky KRYPTON™ RACING SKELETON GRANDE DATE charakterizuje stylový skeletovitý ciferník s motorem, jenž doplňují chronograf a velké datum. Druhý model KRYPTON™ RACING doslova rozráží tmu bezčasí naakumulovanou modrou či zelenou zářivostí různých partií číselníku a lunety. Tyto hodinky kombinují hodinářskou přesnost, styl a eleganci karbonu s technickým charakterem LumiNova®.

https://www.beny.cz

https://www.franckmuller.com

Fotogalerie


Podobné články


 • Nové poklady Parmigiani Fleurier Nové poklady Parmigiani Fleurier
  Styl Luxus Hodinky Svět

  Nové poklady Parmigiani Fleurier

  Mladá švýcarská značka prestižních hodinek slaví své pětadvacáté narozeniny a připravila pro milovníky časoměrných skvostů zážitek v podobě nové kolekce Tonda PF. Opět vychází z kreativity zakladatele společnosti Michela Parmigianiho, který je považován za žijící hodinářskou legendu. Za každým dílem nalezneme jeho kreativitu inspirovanou krásou přírody. S více než 250 modely, třemi vlajkovými kolekcemi a několika oceněními je historie Parmigiani Fleurier prodchnuta odborností, úctou ke zručnosti předchozích generací a okouzlujícími inovacemi.

  29. 04.2022

 • Vlastní šperk od BENY Vlastní šperk od BENY
  Design Luxus Praha Hodinky Lidé

  Vlastní šperk od BENY

  Rodinné šperkařství a hodinářství BENY nabízí v Praze už bezmála 30 let velkou škálu služeb. Zastupuje exkluzivní značky hodinek a šperků, postará se o jejich dokonalý servis a také vyrábí vlastní zlatnické skvosty podle osobitých návrhů, včetně šperků na zakázku podle přání zákazníka. Zvlášť výhodné je pro zákazníky členství v Klubu BENY.

  14. 04.2022

Developed by MadFox design