Mayfair Park Residences London Mayfair Park Residences London

Mayfair Park Residences London

24. 08.2021

Patříte-li mezi ty, kteří uznávají v životě krásu jedinečnosti, pak si nenechte ujít pozvání do krásného souboru rezidencí, jež obohacují kolekci exkluzivních hotelů a rezidenčních sídel společnosti Dorchester. Název Mayfair Park Residences jasně odkazuje na výjimečnost nově přibyvších nemovitostí. Ta plyne mimo jiné také z adresy umístěné v jedné z nejznámějších části Londýna – Mayfair. Čtvrť plná muzeí a galerií se řadí mezi ty nejexkluzivnější.

Souznění designu

Nový přírůstek Dorchester Collection sem dokonale zapadá. Z Mayfair Park Residences vyhlédnete do známého Hyde parku, ostatně to připomíná i jejich název. Stěžejní předností je však do detailu vyladěný interiérový design – propracované spojení staré architektury s moderními prvky. Cit pro eleganci, jenž prodchl všechny tři budovy a jejich dostavby, má podpořit dojem z mimořádně pohodlného bydlení v srdci rušného velkoměsta.

Domov s komfortem hotelu

Rezidence jsou dokonale připravené k tomu, aby uvítaly první obyvatele. Na ty čeká nejen klid stranou rušných tříd, oživující blízkost zeleně, ale také výhodné spojení se dvěma hotely společnosti Dorchester. Jen pár kroků je vzdálena vlajková loď společnosti Dorchester – vyhlášený londýnský hotel stejného jména. Druhý z Dorchester hotelů dokonce přímo s rezidencemi sousedí. Jmenuje se 45 Park Lane a umožní všem, kdo si zvolí Mayfair Park Residences jako svůj nový domov, privilegovaný vstup do baru, restaurace a špičkového wellness s bazénem.

Jedinečný oddych od stresu

Wellness voní novotou. Interiér navozuje pocit klidu a míru, ve kterém je možné zrelaxovat po rušném pracovním dni v bazénu, sauně, páře nebo ve vířivce. Pro posílení těla je otevřena posilovna vybavena nejmodernějšími stroji. V relaxační místnosti pak lze odpočívat, případně se občerstvit některým ze zdravých nápojů a pokrmů připravených v hotelové kuchyni.

Asistence pro vše potřebné

Skromný, avšak reprezentativní vzhled rezidencí skrývá úroveň vybavení, kterou není zatím možné v žádné rezidenční zástavbě v Londýně spatřit. Tu obohacuje nejen propojení se službami vedlejšího hotelu, ale také asistence speciálního concierge manažera, jenž se postará jak o správný chod budov, tak také přispěje radou nebo pomůže zařídit řešení dalších potřeb obyvatel rezidencí.

https://www.dorchestercollection.com

Podobné články


 • TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY
  Hotel Restaurace Lidé

  TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY

  Slavnosti Törggelen se již tradičně prolínají obdobím sklizně, a tedy i časem spojeným s poznáváním a hodnocením letošní úrody. Je to významná událost pro místní farmáře a vinaře a také úžasná, každoročně se opakující příležitost pro návštěvníky Jižního Tyrolska. Ti mohou zažít místní tradice, poznat nové víno a kulinářské speciality. Období Törggelen trvá od října do listopadu a jejich zahájení se blíží!

  21. 09.2022

 • Poklady ájurvédy Poklady ájurvédy
  Luxus Sport Hotel Svět

  Poklady ájurvédy

  Na poli ájurvédy, tisícileté indické léčebné metody, je hotel Ayurveda Resort Mandira pojem. Nabízí jedinečnou léčebnou péči pro tělo i duši, která vyváženým způsobem kombinuje tradiční moudrost Indie se západní medicínou.

  07. 09.2022

 • Golf na Květinové riviéře v Itálii Golf na Květinové riviéře v Itálii
  Styl Luxus Hotel Svět

  Golf na Květinové riviéře v Itálii

  Sanremo je pravděpodobně nejznámějším městem na Květinové riviéře s mimořádně mírným podnebím a kouzelnou italskou atmosférou. Zde se nachází exkluzivní hotel Royal SanRemo. Byla zde císařovna Sissi, švédský král Carl Gustav a další členové královských rodin, 35 nositelů Nobelovy ceny, podnikatelé, celebrity showbyznysu od Elly Fitzgerald po Celine Dion, Eltona Johna a světové hvězdy jako Roger Moore a Charlize Theron. Seznam všech slavných, kteří se ubytovali ve slavném Royal hotelu v Sanremu na italské riviéře, je nekonečný. Pokud si chcete letos dopřát v Ligurii několik výjimečných dní, rozhodně byste měli zvolit tento proslulý pětihvězdičkový hotel.

  22. 08.2022

Developed by MadFox design