Jahodové opojení v LA VERANDA Jahodové opojení v LA VERANDA

Jahodové opojení v LA VERANDA

25. 05.2023

Čerstvé jahody, které po zakousnutí naplní chuťové pohárky velmi intenzivními tóny se hlásí o slovo. Od poloviny června se ve vyhlášené restauraci La Veranda podává speciální jahodové menu. Poslední chody budou servírované po ukončení období čerstvých českých jahod, tedy v průběhu července.

Hosté se mohou těšit na vyvážený salát, který oslní po všech stránkách. Jahody, salátové listy, máta a balsamico nemají chybu. Intenzivní chutě, které jsou absolutními protiklady, a přitom se společně dokonale doplňují. Další jahodový chod oplývá nevídaným spojením. Foie gras, jahody, mrkev a pistácie je to, na co všichni v raném létě čekají. Poslední jahodovou specialitou je dezert. Lívance, máslo, skořice a jahodová merenda zní sladce po pouhém předčtení. Po ochutnání dochází k letnímu jahodovému zážitku, který rozjasní každý den.

La Veranda na svou sezónní nabídku nabízí tentokrát nejoblíbenější české ovoce. Ovšem opět tým restaurace tuhle surovinu pojal svým neotřelým způsobem. Kdo chce šťavnaté české jahody vychutnat v zajímavém pojetí, musí zavítat právě do ulice Elišky Krásnohorské. Jedno je jisté, rozhodně nebude litovat.

https://laveranda.cz/

Fotogalerie


Podobné články


 • KVILDY.CAFÉ KVILDY.CAFÉ
  Česko Sport Restaurace Šumava

  KVILDY.CAFÉ

  Dovolená na horách je zdravým osvěžením všedních dnů. Na Šumavě ale můžete pookřát i jinak. Ve známé horské obci Kvilda vám energii dodá nejen vynikající káva, ale také další nabídka skvělého jídla a nápojů moderně zařízeného bistra s názvem Kvildy.Café.

  28. 08.2023

 • Každé restauraci dát kus své energie Každé restauraci dát kus své energie
  Česko Restaurace Praha Lidé

  Každé restauraci dát kus své energie

  Vlastnit v Praze vyhlášenou restauraci je v konkurenci gastroscény v městě nad Vltavou velký kumšt. Když máte ale takové restaurace rovnou tři, pak už se nabízí otázka, jak je to možné. My to víme. Za tímto úspěchem stojí neobyčejně nápaditý a pracovitý muž, pan Yuri Kolesnik, který nám přiblížil vznik všech svých netradičních podniků.

  21. 08.2023

Developed by MadFox design