Hotel Karolina již brzy v novém Hotel Karolina již brzy v novém

Hotel Karolina již brzy v novém

13. 10.2020

Původní tříhvězdičkový hotel, který patří k nejstarším v Krkonoších, se již brzy začne proměňovat na moderní bydlení. Po dokončení nabídne hostům nejen luxusní pokoje v samém srdci Harrachova – v kouzelné části Nový Svět – ale rovněž přepychové zážitky, na které jen tak nezapomenou. Díky skvělé lokalitě budete mít veškerou zábavu téměř na dosah ruky. V okolí najdete např. bobovou dráhu, lyžařský areál i krásné cesty vhodné jak pro turistiku, tak cyklistiku. Středisko nabídne vlastní wellness centrum a samozřejmostí budou soukromá parkovací místa. 

https://myharrachov.cz/

Podobné články


 • Nové Lázně s puncem slavné historie Nové Lázně s puncem slavné historie
  Česko Luxus Hotel

  Nové Lázně s puncem slavné historie

  Mariánské Lázně lákají hosty nejen léčebnými kúrami, ale i překrásným prostředím. S bujarou přírodou a okrasnými parky se tu snoubí vzletná architektura konce 19. stol. Učaruje jí i pětihvězdičkové Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel, které nabízí vedle luxusního ubytování i maximální dostupnou ozdravnou péči v největším historicky unikátním komplexu zasvěceném lázeňské léčbě.

  05. 10.2020

 • Celoroční Šupina pro štěstí Celoroční Šupina pro štěstí
  Česko Hotel Restaurace

  Celoroční Šupina pro štěstí

  Na známou tradici s rybí šupinkou pod talířem během štědrovečerní večeře se pomalu zapomíná. Zcela určitě se vám ale vybaví, až v Třeboni navštívíte zdejší vyhlášené rybí restaurace Šupina a Šupinka a jejich atraktivní apartmány. Po vzoru vánoční tradice na Vás po celý rok čeká útulné prostředí a hojnost skvělých zážitků.

  30. 09.2020

Developed by MadFox design