Hotel Karolina již brzy v novém Hotel Karolina již brzy v novém

Hotel Karolina již brzy v novém

13. 10.2020

Původní tříhvězdičkový hotel, který patří k nejstarším v Krkonoších, se již brzy začne proměňovat na moderní bydlení. Po dokončení nabídne hostům nejen luxusní pokoje v samém srdci Harrachova – v kouzelné části Nový Svět – ale rovněž přepychové zážitky, na které jen tak nezapomenou. Díky skvělé lokalitě budete mít veškerou zábavu téměř na dosah ruky. V okolí najdete např. bobovou dráhu, lyžařský areál i krásné cesty vhodné jak pro turistiku, tak cyklistiku. Středisko nabídne vlastní wellness centrum a samozřejmostí budou soukromá parkovací místa. 

https://myharrachov.cz/

Podobné články


 • U Pawlika to srší proudem zážitků U Pawlika to srší proudem zážitků
  Bydlení Česko Hotel Restaurace

  U Pawlika to srší proudem zážitků

  Vodní energie roztáčí mlýnská kola a turbíny, umí ale také rozproudit životadárnou energii lidských bytostí. Právě minerální prameny a dar relaxace plynoucí z pobytu ve vodě jsou významnou ingrediencí obnovy sil ve Františkových Lázních. Dokladem je jedinečný lázeňský komplex Spa Resort PAWLIK-AQUAFORUM****. Dokázal scelit všechny proudy moderní i letité péče o zdraví pod jednu střechu. A navíc je propojen s největším akvaparkem českých lázeňských měst!

  20. 01.2023

 • Nebe na pobřeží Atlantiku Nebe na pobřeží Atlantiku
  Hotel Svět

  Nebe na pobřeží Atlantiku

  Maroko se často umisťuje v žebříčku nejlepších destinací pro cestovatele. Vedle bohaté kultury, historie a přírodních krás je zde rozvinutý turistický průmysl; najdeme zde resorty světové úrovně i výjimečné hotely Riad. Z nově otevřených však vybíráme půvabný Casa.b Mogador, uhnízděný v klidném části rušné Essaouiry na pobřeží Atlantiku. Skrytý klenot mezi hlavním náměstím Moulay Hassan a Skala de la Kasbah byl přeměněn z maison butiku z 18. století – kdysi slavné cukrárny.

  16. 01.2023

Developed by MadFox design