Hotel Das Kaiserblick Hotel Das Kaiserblick

Hotel Das Kaiserblick

27. 07.2020

Výhled na horské štíty Alp je nádherný z každého údolí. Už jste ale jejich velkolepost obdivovali z venkovního bazénu nadnášeni typickou tyrolskou pohostinností? Pokud ne, splnit se vám to může v hotelu Das Kaiserblick v rozkošné vesničce Ellmau, kde se natáčel známý seriál Doktor z hor.

I když je v okolí mnohem známější Kitzbühel, nenechte se zmást, Ellmau a místa kolem něj vás uchvátí. Vydávat se za jejich poznáváním můžete z hotelu Das Kaiserblick. Nabídne vám „císařský pohled“ na alpskou krajinu, a hlavně maximální pohodlí k načerpání sil. A to v zimě i v létě. Zimním lákadlem je sice rozlehlá lyžařská oblast SkiWelt Wilder Kaiser–Brixental s téměř 300 kilometry sjezdovek a 90 lanovkami, avšak letní pobyt se sněhovým radovánkám bezezbytku vyrovná. Úchvatné turistické výlety divokou alpskou přírodou jsou jako stvořené pro rodiny i jednotlivce. Odvážlivci mohou zdolávat ferraty a nebudu ochuzeni ani ti, kteří milují sjíždění krkolomných stezek na horských kolech. V hotelu Das Kaiserblick vám nejen poradí, kam se vydat, ale na výlety vás i řádně vybaví. Zajistí průvodce, připraví vám do pokoje batoh a turistické hole. A pokud s sebou nemáte kolo, půjčí vám dokonce i elektrokolo. Cílů je nepřeberně, ať už jsou to výhledy z vrcholků hor, nádherná plesa Hintersteiner See nebo Astbergsee nazývané též „císařské zrcadlo“ nebo horské vesničky a jejich pamětihodnosti jako kostelík v Ellmau a v Goingu. A vydat se můžete i po stopách seriálu Doktor z hor. Milovníky golfu zas nadchne blízké 27jamkové golfové hřiště Golfclub Weilder Kaiser Ellmau. Po pohybu na čerstvém vzduchu vás budou v hotelu Das Kaiserblick rádi hýčkat vynikající kuchyní a rozlehlým wellness centrem. Jeho součástí je venkovní vyhřívaný střešní bazén, v němž tělu dopřejete nádherné uvolnění a očím dechberoucí pohled na Alpy. K dispozici je ale i vířivka, solárium, sluneční terasa a 10 moderních saun včetně parní lázně, infrakabiny a odpočinkové místnosti opět se zázračným výhledem. Ostatně ten můžete obdivovat i z nové panoramatické restaurace. Všude na vás čeká moderní interiérový design v horském stylu, který se prolíná i do 50 nově zrekonstruovaných plně vybavených pokojů. „Císařský pohled“, kterým se inspiroval i název hotelu, už čeká jen na vás.

https://www.kaiserblick.at/

Fotogalerie


Podobné články


  • Společnost Emirates Společnost Emirates
    Svět Lidé

    Společnost Emirates

    Zvyšuje atraktivitu zimních dovolených v Dubaji bezplatným pobytem v hotelu JW Marriot Marquis Dubai, jednom z nejvyšších 5hvězdičkových hotelů na světě. Mrakodrapový hotel svým hostům nabízí cenami ověnčené pokrmy, vlastní nákupní galerii a světoznámé lázně. Navíc má výhodnou polohu poblíž turisticky atraktivních míst, jako je nákupní centrum Dubai Mall, dominanta Burj Khalifa či Dubajská opera.

    04. 12.2020

Developed by MadFox design