Hotel Das Kaiserblick Hotel Das Kaiserblick

Hotel Das Kaiserblick

27. 07.2020

Výhled na horské štíty Alp je nádherný z každého údolí. Už jste ale jejich velkolepost obdivovali z venkovního bazénu nadnášeni typickou tyrolskou pohostinností? Pokud ne, splnit se vám to může v hotelu Das Kaiserblick v rozkošné vesničce Ellmau, kde se natáčel známý seriál Doktor z hor.

I když je v okolí mnohem známější Kitzbühel, nenechte se zmást, Ellmau a místa kolem něj vás uchvátí. Vydávat se za jejich poznáváním můžete z hotelu Das Kaiserblick. Nabídne vám „císařský pohled“ na alpskou krajinu, a hlavně maximální pohodlí k načerpání sil. A to v zimě i v létě. Zimním lákadlem je sice rozlehlá lyžařská oblast SkiWelt Wilder Kaiser–Brixental s téměř 300 kilometry sjezdovek a 90 lanovkami, avšak letní pobyt se sněhovým radovánkám bezezbytku vyrovná. Úchvatné turistické výlety divokou alpskou přírodou jsou jako stvořené pro rodiny i jednotlivce. Odvážlivci mohou zdolávat ferraty a nebudu ochuzeni ani ti, kteří milují sjíždění krkolomných stezek na horských kolech. V hotelu Das Kaiserblick vám nejen poradí, kam se vydat, ale na výlety vás i řádně vybaví. Zajistí průvodce, připraví vám do pokoje batoh a turistické hole. A pokud s sebou nemáte kolo, půjčí vám dokonce i elektrokolo. Cílů je nepřeberně, ať už jsou to výhledy z vrcholků hor, nádherná plesa Hintersteiner See nebo Astbergsee nazývané též „císařské zrcadlo“ nebo horské vesničky a jejich pamětihodnosti jako kostelík v Ellmau a v Goingu. A vydat se můžete i po stopách seriálu Doktor z hor. Milovníky golfu zas nadchne blízké 27jamkové golfové hřiště Golfclub Weilder Kaiser Ellmau. Po pohybu na čerstvém vzduchu vás budou v hotelu Das Kaiserblick rádi hýčkat vynikající kuchyní a rozlehlým wellness centrem. Jeho součástí je venkovní vyhřívaný střešní bazén, v němž tělu dopřejete nádherné uvolnění a očím dechberoucí pohled na Alpy. K dispozici je ale i vířivka, solárium, sluneční terasa a 10 moderních saun včetně parní lázně, infrakabiny a odpočinkové místnosti opět se zázračným výhledem. Ostatně ten můžete obdivovat i z nové panoramatické restaurace. Všude na vás čeká moderní interiérový design v horském stylu, který se prolíná i do 50 nově zrekonstruovaných plně vybavených pokojů. „Císařský pohled“, kterým se inspiroval i název hotelu, už čeká jen na vás.

https://www.kaiserblick.at/

Fotogalerie


Podobné články


 • Léto v Dolomitech Léto v Dolomitech
  Hotel Svět

  Léto v Dolomitech

  Zhluboka se nadechněte, zastavte čas a vychutnejte si krásu léta a přírody na úchvatném místě uprostřed italských Alp. Ve výšce 1 800 metrů leží resort Forestis – zde naleznete duševní klid i řadu možností, pokud toužíte po aktivní dovolené.

  18. 06.2022

 • Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika. Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika.
  Hotel Léto Svět

  Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika.

  Romantické jezero místo moře, alpské louky místo písečných pláží a čerstvý horský vzduch místo žhnoucího slunce. I tak by mohla vypadat letošní dovolená. V rakouském legendárním hotelu Im Weissen Rössl (U Bílého koníčka) si navíc zaplavete v unikátním jezerním koupališti, odpočinete si v první plovoucí vířivce na světě a načerpáte sílu z léčivých minerálních pramenů. A co byste řekli na rybí restauraci oceněnou třemi čepicemi Gault Millaua anebo degustaci vína v horském masivu?

  09. 06.2022

Developed by MadFox design