Chata Hradečanka a Jeřabinka Chata Hradečanka a Jeřabinka

Chata Hradečanka a Jeřabinka

11. 02.2023

Krkonoše jsou v zimě doslova pohádkovým rájem lyžařů. Ocenit krásná přírodní zákoutí a hlavně užít si na sjezdovkách a bežkařských tratích radost z bílé nadílky můžete dosyta v jednom z krkonošských středisek jménem Horní Malá Úpa. V Chatě Hradečanka a Jeřabinka, které najdete přímo na sjezdovce, se o vás postarají se vším všudy.

 

Útulné chaty typické krkonošskou architekturou vás překvapí čistým moderním interiérem. Splnit vaše přání je připravena i stylová restaurace s barem a krbem, která si pro zimu připravila nové menu, a také útulný vinný sklípek. Odpočinout si můžete v sauně. To se bude jistě hodit, neboť z lyžárny Hradečanky uděláte doslova pár kroků a můžete sjíždět sjezdovku Pomezky. Děti si zas užijí své první jízdy v lyžařském parku pro malé lyžaře. Na recepci se ale určitě zeptejte na program SKIMUPACK. Při nákupu skipasu totiž můžete příjemně ušetřit. To potěší stejně jako vědomí, že i když něco doma ze své zimní výbavy zapomenete, v prodejně Mammut Úpa nakoupíte, co je třeba. Nabízí zde značky Mammut, La Sportiva a Devold. Den na sjezdovce můžete zakončit v Mammut Skibaru, příjemně se posadit do měkké kožešiny a vychutnat zasloužený drink.

https://www.hradecanka.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Péče o sladké dědictví Péče o sladké dědictví
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Péče o sladké dědictví

  Vídeň – dáma plná půvabů habsburské monarchie vítá obdivovatele svých krás. Mezi ně patří i slastné sladké dědictví tvůrce jedinečného dortu, pana Franze Sachera. Jeho syn vystavěl vyhledávané lahůdce skvostný stánek – Hotel Sacher. Byl by jistě hrdý i na současnost, neboť o království rodiny Sacherů pečuje velmi vážená a podnikavá dáma, paní Elisabeth Gürtler. Citlivě střeží odkaz rodiny a jméno Sacher, z nějž se stala uznávaná značka prestižních hotelů. Vedle Vídně jej nalezneme také v Salzburgu, a dokonce i jako lákavý Sacher Alpine Resort v Seefeldu.

  16. 03.2023

 • Obertauern
don’t worry, ski happy
Obertauern
don’t worry, ski happy

  Obertauern don’t worry, ski happy

  Toto heslo určitě platí uprostřed fantastického salcburského světa hor v Obertauern se zhruba 100 kilometry dokonalých sjezdovek, zárukou sněhu od konce listopadu do začátku května a nejlepšího aprés-ski – a to už i v roce 1965, kdy Beatles přijeli do Obertauernu natočit videoklip k písni Help.

  10. 03.2023

Developed by MadFox design