V Dolomitech léto nekončí V Dolomitech léto nekončí

V Dolomitech léto nekončí

09. 09.2020

Zhluboka se nadechněte, zastavte čas a vychutnejte si krásu pozdního léta a zralé přírody na úchvatném místě uprostřed italských Alp. Ve výšce 1 800 metrů leží resort Forestis – zde naleznete duševní klid i řadu možností, pokud toužíte po aktivní dovolené.

Patří mezi 100 nejlepších hotelů v Evropě

Slunce, skály a les tady tvoří ty nejkrásnější scenérie, které se neustále mění podle denního světla. Průzračný vzduch ve výšce 1 800 metrů na svazích vápencových Dolomit je tím nejlepším lékem na starosti všedního dne. Vychutnejte si je v pohodlí pětihvězdičkového resortu Forestis, který podle renomované organizace Bilanz Rating patří mezi stovku nejlepších hotelů v Evropě. Spojení citlivé architektury, genia loci, nevtíravé péče personálu a vytříbené kuchyně vytvářejí z této oázy na svahu obce Plancios 20 kilometrů od Brixenu dokonalou harmonii.

Hosté mohou vybírat z řady moderně zařízených pokojů a suit, anebo se mohou nechat hýčkat v mezonetovém penthousu, kde je v horním patře k dispozici soukromý bazén a sauna. Hotel nabízí řadu pobytových balíčků, které zahrnují relaxační a wellness služby, jako jsou masáže, cvičení, meditace i výlety. K dispozici je venkovní bazén s panoramatickým výhledem na rozeklané vrcholky skal zapsané mezi přírodní památky UNESCO, venkovní vířivka, vnitřní spa resort s bylinnou bio saunou.

Na svahu

Hotelová restaurace spojuje nejlepší místní suroviny s technologiemi moderní kuchyně, které dávají vyniknout autenticitě lokálních chutí. K posezení pak zve střešní bar. Venku najdete zahradu s houpacími sítěmi a ručně vyřezávanými lehátky. Milovníci lyžování mohou vyrazit na sjezdovku na lyžích přímo od hotelu, který je situován u lyžařského střediska Plose.

https://www.forestis.it/en

Fotogalerie


Podobné články


 • Nové Lázně s puncem slavné historie Nové Lázně s puncem slavné historie
  Česko Luxus Hotel

  Nové Lázně s puncem slavné historie

  Mariánské Lázně lákají hosty nejen léčebnými kúrami, ale i překrásným prostředím. S bujarou přírodou a okrasnými parky se tu snoubí vzletná architektura konce 19. stol. Učaruje jí i pětihvězdičkové Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel, které nabízí vedle luxusního ubytování i maximální dostupnou ozdravnou péči v největším historicky unikátním komplexu zasvěceném lázeňské léčbě.

  05. 10.2020

 • Celoroční Šupina pro štěstí Celoroční Šupina pro štěstí
  Česko Hotel Restaurace

  Celoroční Šupina pro štěstí

  Na známou tradici s rybí šupinkou pod talířem během štědrovečerní večeře se pomalu zapomíná. Zcela určitě se vám ale vybaví, až v Třeboni navštívíte zdejší vyhlášené rybí restaurace Šupina a Šupinka a jejich atraktivní apartmány. Po vzoru vánoční tradice na Vás po celý rok čeká útulné prostředí a hojnost skvělých zážitků.

  30. 09.2020

Developed by MadFox design