V Dolomitech léto nekončí V Dolomitech léto nekončí

V Dolomitech léto nekončí

09. 09.2020

Zhluboka se nadechněte, zastavte čas a vychutnejte si krásu pozdního léta a zralé přírody na úchvatném místě uprostřed italských Alp. Ve výšce 1 800 metrů leží resort Forestis – zde naleznete duševní klid i řadu možností, pokud toužíte po aktivní dovolené.

Patří mezi 100 nejlepších hotelů v Evropě

Slunce, skály a les tady tvoří ty nejkrásnější scenérie, které se neustále mění podle denního světla. Průzračný vzduch ve výšce 1 800 metrů na svazích vápencových Dolomit je tím nejlepším lékem na starosti všedního dne. Vychutnejte si je v pohodlí pětihvězdičkového resortu Forestis, který podle renomované organizace Bilanz Rating patří mezi stovku nejlepších hotelů v Evropě. Spojení citlivé architektury, genia loci, nevtíravé péče personálu a vytříbené kuchyně vytvářejí z této oázy na svahu obce Plancios 20 kilometrů od Brixenu dokonalou harmonii.

Hosté mohou vybírat z řady moderně zařízených pokojů a suit, anebo se mohou nechat hýčkat v mezonetovém penthousu, kde je v horním patře k dispozici soukromý bazén a sauna. Hotel nabízí řadu pobytových balíčků, které zahrnují relaxační a wellness služby, jako jsou masáže, cvičení, meditace i výlety. K dispozici je venkovní bazén s panoramatickým výhledem na rozeklané vrcholky skal zapsané mezi přírodní památky UNESCO, venkovní vířivka, vnitřní spa resort s bylinnou bio saunou.

Na svahu

Hotelová restaurace spojuje nejlepší místní suroviny s technologiemi moderní kuchyně, které dávají vyniknout autenticitě lokálních chutí. K posezení pak zve střešní bar. Venku najdete zahradu s houpacími sítěmi a ručně vyřezávanými lehátky. Milovníci lyžování mohou vyrazit na sjezdovku na lyžích přímo od hotelu, který je situován u lyžařského střediska Plose.

https://www.forestis.it/en

Fotogalerie


Podobné články


 • MCELY SUMMER CLUB MCELY SUMMER CLUB
  Česko Hotel Léto

  MCELY SUMMER CLUB

  Prázdniny jsou v plném proudu a relaxační zóna u přírodního koupacího jezírka v samém srdci pětihektarové zámecké zahrady se mění v Mcely Summer Club, poskytující mcelskou laskavou péči, pohodlí k letnímu bezstarostnému lenošení, koupání a opalování na pozadí kosmopolitních doplňků ikonické módní značky DSQUARED2.

  23. 08.2020

 • Apartmán Aurelio Apartmán Aurelio
  Bydlení Luxus Šumava

  Apartmán Aurelio

  Exkluzivní zázemí pro výlety Šumavou Na Šumavě je stále co objevovat. Její přírodní krásy můžete mít na dosah ruky, a přitom si zároveň užívat exkluzivní pohodlí moderně vybavené horského apartmánu. Právě takový najdete kousek za známou obcí Srní, v její části Srní–Mechov.

  11. 08.2020

 • Dovolená plná adrenalinu i harmonie Dovolená plná adrenalinu i harmonie
  Hotel Léto Svět

  Dovolená plná adrenalinu i harmonie

  Nemůžete se dočkat, až vyrazíte na dovolenou za hranice? Jednou z prvních možností bude nejspíš Rakousko. Jen pár hodin jízdy autem od našich hranic se nachází region Saalfelden Leogang, místo pověstné výjimečně krásnou přírodou, kde se ostré horské štíty tyčí nad travnatými pastvinami a malebné cesty jako pavučiny křižují opojně vonící louky. Až vás turistika či cyklistika unaví, necháte se hýčkat masážemi, saunami, plaváním v jezírcích a se západem slunce zasednete k romantické večeři.

  07. 08.2020

Developed by MadFox design