V Dolomitech léto nekončí V Dolomitech léto nekončí

V Dolomitech léto nekončí

09. 09.2020

Zhluboka se nadechněte, zastavte čas a vychutnejte si krásu pozdního léta a zralé přírody na úchvatném místě uprostřed italských Alp. Ve výšce 1 800 metrů leží resort Forestis – zde naleznete duševní klid i řadu možností, pokud toužíte po aktivní dovolené.

Patří mezi 100 nejlepších hotelů v Evropě

Slunce, skály a les tady tvoří ty nejkrásnější scenérie, které se neustále mění podle denního světla. Průzračný vzduch ve výšce 1 800 metrů na svazích vápencových Dolomit je tím nejlepším lékem na starosti všedního dne. Vychutnejte si je v pohodlí pětihvězdičkového resortu Forestis, který podle renomované organizace Bilanz Rating patří mezi stovku nejlepších hotelů v Evropě. Spojení citlivé architektury, genia loci, nevtíravé péče personálu a vytříbené kuchyně vytvářejí z této oázy na svahu obce Plancios 20 kilometrů od Brixenu dokonalou harmonii.

Hosté mohou vybírat z řady moderně zařízených pokojů a suit, anebo se mohou nechat hýčkat v mezonetovém penthousu, kde je v horním patře k dispozici soukromý bazén a sauna. Hotel nabízí řadu pobytových balíčků, které zahrnují relaxační a wellness služby, jako jsou masáže, cvičení, meditace i výlety. K dispozici je venkovní bazén s panoramatickým výhledem na rozeklané vrcholky skal zapsané mezi přírodní památky UNESCO, venkovní vířivka, vnitřní spa resort s bylinnou bio saunou.

Na svahu

Hotelová restaurace spojuje nejlepší místní suroviny s technologiemi moderní kuchyně, které dávají vyniknout autenticitě lokálních chutí. K posezení pak zve střešní bar. Venku najdete zahradu s houpacími sítěmi a ručně vyřezávanými lehátky. Milovníci lyžování mohou vyrazit na sjezdovku na lyžích přímo od hotelu, který je situován u lyžařského střediska Plose.

https://www.forestis.it/en

Fotogalerie


Podobné články


 • Emirates bude do Prahy létat každý den Emirates bude do Prahy létat každý den
  Svět Lidé

  Emirates bude do Prahy létat každý den

  Společnost Emirates oznámila, že navýší počet letů do Prahy z pěti na sedm týdně – šestý let bude provozován každý čtvrtek od 3. června a sedmý let každé pondělí od 5. července. Českým zákazníkům tak Emirates zprostředkuje v rámci své sítě spojení do více než 90 destinací s přestupem v Dubaji.

  28. 05.2021

 • Náš penzion je klasický rodinný podnik Náš penzion je klasický rodinný podnik
  Bydlení Česko Hotel Lidé

  Náš penzion je klasický rodinný podnik

  Že je Petr Janda (77) stálicí a legendou české hudební scény už téměř 60 let a že hity jeho skupiny Olympic, jako je Želva, Dej mi víc své lásky nebo Dávno, jsou nesmrtelné, to už určitě dobře víte. Ale tušili jste, že je také šikovný hoteliér? Zjišťovali jsme, jak kloubí hudbu, rodinu a podnikání.

  26. 05.2021

 • Apartmán Aurelio Apartmán Aurelio
  Bydlení Luxus Šumava

  Apartmán Aurelio

  Exkluzivní zázemí pro výlety Šumavou Na Šumavě je stále co objevovat. Její přírodní krásy můžete mít na dosah ruky, a přitom si zároveň užívat exkluzivní pohodlí moderně vybavené horského apartmánu. Právě takový najdete kousek za známou obcí Srní, v její části Srní–Mechov.

  19. 05.2021

Developed by MadFox design