Dubajské Expo s tváří Thora Dubajské Expo s tváří Thora

Dubajské Expo s tváří Thora

14. 09.2021

Za necelý měsíc začne v Dubaji světová výstava Expo 2020, na niž jsme si museli kvůli epidemii koronaviru rok počkat. Jak ale naznačuje nová globální kampaň společnosti Emirates, výstavní událost roku nám to bohatě vynahradí.

Hlavní tváří kampaně se stal herec Chris Hemsworth, známý představitel boha hromu Thora z filmů o hrdinech s nadpozemskými schopnostmi. Sám herec mimo jiné ocenil, že Expo představí praktická řešení pro život, z nichž budou těžit především budoucí generace. V Dubaji na návštěvníky čekají témata, jako je mobilita, udržitelnost a další příležitosti, jak zlepšit život na planetě. Chybět nebude ani 191 pavilonů jednotlivých zemí oslavujících hudbu, umění a další kulturní aspekty s nabitými zábavními programy, včetně kulinářských zážitků.

Vizuální propagace Expa 2020 v Dubaji byla natočena v předpandemické době, kdy byla celá akce jen v období příprav. Skutečnost je tak ve vizuálu dotvářena množstvím počítačových animací a triků. Chris Hemsworth v ní přenáší diváky z ikonických dubajských pláží přímo na místo konání Expa 2020. Během toho jsou představena hlavní témata výstavy, vzhled pavilonů a futuristické vize. Díky nim můžeme navštívit budoucnost, v níž dojde k obnovení džunglí a lesů nebo k misi na planetu Mars.

Hudební soundtrack ke kampani „Pure Imagination“ hraje orchestr o 70 hudebnících a doplňuje jej dětský sbor. Děti různých kultur a zemí sehrávají v celé reklamě důležitou roli. Právě ony se totiž stanou budoucími lídry naší planety.

https://www.emirates.com/cz/czech

Fotogalerie


Podobné články


 • Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

  Po 15 letech úspěšného provozu prošel letos hotel rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny pokoje jsou vybaveny v moderním a elegantním stylu. Nechybí ani pokoje s terasou, kde si můžete vychutnat svoji ranní kávu na lehátku s výhledem do hotelové zahrady. Nově byly zařízeny i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi a dvěma samostatnými koupelnami. Nejen díky těmto změnám je Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně nově součástí Premium Collection, exkluzivní skupiny deseti výběrových hotelů, zářících v třicetičlenné hotelové rodině Falkensteiner.

  10. 09.2021

 • Mayfair Park Residences London Mayfair Park Residences London
  Bydlení Luxus Hotel Svět

  Mayfair Park Residences London

  Patříte-li mezi ty, kteří uznávají v životě krásu jedinečnosti, pak si nenechte ujít pozvání do krásného souboru rezidencí, jež obohacují kolekci exkluzivních hotelů a rezidenčních sídel společnosti Dorchester. Název Mayfair Park Residences jasně odkazuje na výjimečnost nově přibyvších nemovitostí. Ta plyne mimo jiné také z adresy umístěné v jedné z nejznámějších části Londýna – Mayfair. Čtvrť plná muzeí a galerií se řadí mezi ty nejexkluzivnější.

  24. 08.2021

Developed by MadFox design