Šumivé léto ve skleničce Šumivé léto ve skleničce

Šumivé léto ve skleničce

18. 08.2020

K letním měsícům neodmyslitelně patří osvěžující drink. Lidé z Moët & Chandon a Veuve Clicquot to moc dobře vědí a neustále přinášejí originální způsoby, jak si jejich šampaňské co nejlépe vychutnat. Letní žár tak můžete utišit sklenkou prémiového šampaňského Moët & Chandon ICE nebo Veuve Clicquot Rich. Obě varianty jsou speciálně vyvinuty tak, aby jejich chuť nejvíce vynikla s pár kostkami ledu a kousky svěžího ovoce. Zkrátka, léto ve skleničce!

Moët & Chandon Ice Impérial

Možná jste zaslechli, že led do luxusního šampaňského nepatří. Ale letnímu drinku bez ledu jednoduše něco chybí. Moët & Chandon proto jako první představil osvěžující novinku Moët & Chandon Ice Impérial, která nejlépe chutná na třech kostkách ledu, společně s pár kousky okurky, citrusů nebo máty. S variantou Rosé si na své přijdou i milovníci růžového vína.

Veuve Clicquot RICH

Pozadu nezůstaly ani šampaňské domy Veuve Clicquot, které na trh uvedli Veuve Clicquot RICH a RICH Rosé. Obojí se stejnou vyváženou směsí odrůd v poměru 45% Pinot Noir, 40% Meunier a 15% Chardonnay. Nejlépe si je vychutnáte na pěti kostkách ledu a přidat můžete ananas, citrusy nebo celer. Prahnete po nestandardní chuťové kombinaci? Přidejte čaj, zázvor nebo pepř a užijte si 

Fotogalerie


Podobné články


  • Bauer nebo Sacher Bauer nebo Sacher
    Hotel Restaurace Praha

    Bauer nebo Sacher

    Bauer Hotel Group, který provozuje gastronomické ikony jako restauraci U Prince, Terasu U Prince a zážitkovou gurmánskou perlu DEER, představuje sladké novinky. Dlouholetým cukrářským mistrem je Vojta Řehák. Právě on před deseti lety vymyslel spolu s panem Bauerem dort plný hořké a bílé čokolády, který se podával a podává na Staroměstském náměstí v restauraci i horní terase U Prince. Základem mu byl rodinný recept rodiny Bauerů, který šéfcukrář Vojta předělal do moderního gastronomického dezertu. Nyní plně dostál mezinárodního věhlasu v hodnoceních nestranných tuzemských a zahraničních průvodců, že došlo k povýšení z dezertu na rodinný dezert.

    09. 05.2022

Developed by MadFox design