Šumivé léto ve skleničce Šumivé léto ve skleničce

Šumivé léto ve skleničce

18. 08.2020

K letním měsícům neodmyslitelně patří osvěžující drink. Lidé z Moët & Chandon a Veuve Clicquot to moc dobře vědí a neustále přinášejí originální způsoby, jak si jejich šampaňské co nejlépe vychutnat. Letní žár tak můžete utišit sklenkou prémiového šampaňského Moët & Chandon ICE nebo Veuve Clicquot Rich. Obě varianty jsou speciálně vyvinuty tak, aby jejich chuť nejvíce vynikla s pár kostkami ledu a kousky svěžího ovoce. Zkrátka, léto ve skleničce!

Moët & Chandon Ice Impérial

Možná jste zaslechli, že led do luxusního šampaňského nepatří. Ale letnímu drinku bez ledu jednoduše něco chybí. Moët & Chandon proto jako první představil osvěžující novinku Moët & Chandon Ice Impérial, která nejlépe chutná na třech kostkách ledu, společně s pár kousky okurky, citrusů nebo máty. S variantou Rosé si na své přijdou i milovníci růžového vína.

Veuve Clicquot RICH

Pozadu nezůstaly ani šampaňské domy Veuve Clicquot, které na trh uvedli Veuve Clicquot RICH a RICH Rosé. Obojí se stejnou vyváženou směsí odrůd v poměru 45% Pinot Noir, 40% Meunier a 15% Chardonnay. Nejlépe si je vychutnáte na pěti kostkách ledu a přidat můžete ananas, citrusy nebo celer. Prahnete po nestandardní chuťové kombinaci? Přidejte čaj, zázvor nebo pepř a užijte si 

Fotogalerie


Podobné články


 • Kulinářský cestopis v centru Prahy Kulinářský cestopis v centru Prahy
  Česko Restaurace Praha

  Kulinářský cestopis v centru Prahy

  Cestovat se dá různě. Můžete jednotlivé země projíždět autem, prolétávat jimi ve své fantazii, číst si o nich cestopisy a vedle dalších možností také vyzkoušet jako „dopravní prostředek“ svůj jazyk. Zní to až neuvěřitelně, ale právě v restauraci La Veranda v ulici Elišky Krásnohorské na vás právě takové cestovatelsko-kulinářské zážitky čekají. Nechte se hýčkat rozmanitými chutěmi podniku, který je špičkou ve svém oboru.

  15. 09.2020

 • Elegance sama Elegance sama
  Sport Hotel Restaurace

  Elegance sama

  Mariánské Lázně jsou vyhlášené nejen svými léčivými prameny, ale také uklidňující atmosférou a nádhernou přírodou okolo. A také výbornými hotely. V přední linii mezi nimi doslova září prvotřídní hotel Falkensteiner s 5 bazény a velkým balneocentrem. Zde se vám navrátí energie a skvěle podpoříte zdraví.

  04. 09.2020

 • Thajské vůně v Praze Thajské vůně v Praze
  Česko Restaurace Praha

  Thajské vůně v Praze

  Na pražskou gastronomickou scénu přibyla další autentická rodinná restaurace, respektive thajské bistro, které představuje thajskou kuchyni v její originální podobě. Thai Station v čele s Onwasa Kongpetch, rodilou Thajkou, která vedla několik rodinných podniků v Bangkoku, nabízí v moderním prostředí pečlivě promyšlený koncept thajské kuchyně.

  02. 08.2020

Developed by MadFox design