Šumivé léto ve skleničce Šumivé léto ve skleničce

Šumivé léto ve skleničce

18. 08.2020

K letním měsícům neodmyslitelně patří osvěžující drink. Lidé z Moët & Chandon a Veuve Clicquot to moc dobře vědí a neustále přinášejí originální způsoby, jak si jejich šampaňské co nejlépe vychutnat. Letní žár tak můžete utišit sklenkou prémiového šampaňského Moët & Chandon ICE nebo Veuve Clicquot Rich. Obě varianty jsou speciálně vyvinuty tak, aby jejich chuť nejvíce vynikla s pár kostkami ledu a kousky svěžího ovoce. Zkrátka, léto ve skleničce!

Moët & Chandon Ice Impérial

Možná jste zaslechli, že led do luxusního šampaňského nepatří. Ale letnímu drinku bez ledu jednoduše něco chybí. Moët & Chandon proto jako první představil osvěžující novinku Moët & Chandon Ice Impérial, která nejlépe chutná na třech kostkách ledu, společně s pár kousky okurky, citrusů nebo máty. S variantou Rosé si na své přijdou i milovníci růžového vína.

Veuve Clicquot RICH

Pozadu nezůstaly ani šampaňské domy Veuve Clicquot, které na trh uvedli Veuve Clicquot RICH a RICH Rosé. Obojí se stejnou vyváženou směsí odrůd v poměru 45% Pinot Noir, 40% Meunier a 15% Chardonnay. Nejlépe si je vychutnáte na pěti kostkách ledu a přidat můžete ananas, citrusy nebo celer. Prahnete po nestandardní chuťové kombinaci? Přidejte čaj, zázvor nebo pepř a užijte si 

Fotogalerie


Podobné články


 • Prezident, který láká k odpočinku Prezident, který láká k odpočinku
  Česko Sport Hotel Restaurace

  Prezident, který láká k odpočinku

  Návštěva Karlových Varů je vždy jedinečným zážitkem. O tom by mohlo vyprávět nepřeberné množství jejich návštěvníků, včetně známých osobností a vládců. Jeden Prezident zde dokonce sídlí. Najdete jej jen kousek od hlavní kolonády. Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident patří mezi nejmladší karlovarské hotely, a i když je postavený teprve nedávno, nabízí mnoha lety osvědčenou lázeňskou péči pod dohledem těch nejzkušenějších odborníků. Pokud hledáte místo k dokonalému odpočinku na pár dní nebo si chcete dopřát skutečný lázeňský pobyt, je hotel Prezident****S skvělou volbou!

  22. 09.2021

 • Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

  Po 15 letech úspěšného provozu prošel letos hotel rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny pokoje jsou vybaveny v moderním a elegantním stylu. Nechybí ani pokoje s terasou, kde si můžete vychutnat svoji ranní kávu na lehátku s výhledem do hotelové zahrady. Nově byly zařízeny i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi a dvěma samostatnými koupelnami. Nejen díky těmto změnám je Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně nově součástí Premium Collection, exkluzivní skupiny deseti výběrových hotelů, zářících v třicetičlenné hotelové rodině Falkensteiner.

  10. 09.2021

Developed by MadFox design